Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Kronika

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Kronika 10 – současnost

2015-05-16-Turnaj-pripravek-MnichoviceVážení přátelé, pravidelní a občasní čtenáři naší minikroniky,

Dnešním a posledním obdobím je současnost a snad i trochu budoucnost pozemního hokeje v Mnichovicích. Volba nápoje je tentokrát jednoznačná, nalijme si čistého vína!

Číst dál...

Kronika č.9 – Mládež

Dorost-1990Vážení příznivci naší malé kroniky, jsem moc rád, že vás mohu přivítat u dalšího pokračování, které je tentokrát věnováno mládeži v mnichovickém pozemním hokeji. Abychom byli trochu výchovní, opustil bych tentokrát alkoholické nápoje a nalil si něco málo z poblíž stojící láhve coly a hurá na to.

Číst dál...

Kronika č.8 – Ženy v mnichovickém pozemním hokeji

Zeny-Hostivar-1954Vážení čtenáři naší malé minikroniky pozemního hokeje,
Je mi ctí, že vás mohu přivítat u dalšího pokračování našeho cyklu, tentokrát se budeme věnovat ženám a to nejen ledajakým, ženám v mnichovickém hokeji pozemním. Navrhuji si nalít skleničku nějakého dámského pití, třeba likéru (slabší povahy to pro jednou vydrží) a jdeme na to.

Číst dál...

Kronika č.7 – V novém tisíciletí

kabiny celkov pohledVážení přátelé hokeje pozemního, pamětníci,
Jsem moc rád, že vás mohu přivítat u dalšího pokračování naší minikroniky. Dnes si povíme něco o období zcela nedávném a to o letech 2001 až 2015. Jelikož se nacházíme v čase předvánočním, myslím si, že tím pravým nápojem k dnešnímu povídání by mohl být vánoční punč, takže skleničku k ruce a jdeme na to.

Číst dál...

Kronika č.6 – Ústup ze slávy

Budovni-hristeVážení čtenáři naší minikroniky, jsem moc rád, že po krátké přestávce vás mohu přivítat u dalšího mapování historie mnichovického pozemního hokeje. Tentokrát se projdeme druhou polovinou let 80tých a léty 90tými. Jelikož to bude dnes i trochu „husté“, jak by řekli mladí, tak si rychle uvařte kávičku a jdeme na to !

Číst dál...

Kronika č. 5 - a opět úspěchy....

Kronika-1964-1980-2Vážení přátelé, 
jsem moc rád, že vás mohu opět (již popáté!) přivítat u několika řádek věnovaným mnichovickému pozemnímu hokeji v cyklu zvaném „minikronika“. Dnes si něco povíme o závěru let sedmdesátých a o první polovině dekády následující.
Jelikož se jedná o období pro nás určitě úspěšné, tak snad abstinenti odpustí, doporučuji něco ostřejšího (rozhodně nemám na mysli žiletky).     

Číst dál...

Kronika č. 4 – doba bramborová

 Muzi-1978Vážení přátelé pozemního hokeje, vy všichni, co si chcete trochu zavzpomínat, opět si vás dovoluji pozvat do časů minulých a s hokejkou na pozemní hokej zmapovat několik let minulosti skoro dávné. Tentokrát nás čeká druhá polovina let šedesátých a léta sedmdesátá.

Jelikož léto nabírá těch správných obrátek, navrhuji, aby jste si tentokrát namíchali nějaký osvěžující koktejl, pohodlně se usadili do stínu a hurá na to.

Číst dál...

Kronika č. 3 - Mnichovice jedou do světa

FotografieVážení přátelé pozemního hokeje, pamětníci,
Je mi ctí, že vás mohu přivítat již potřetí při mapování historie pozemního hokeje v Mnichovicích.
Dnes, kdy si povíme něco o přelomu padesátých a šedesátých let, to sice již nebude na „bublinky“ jako minule, ale rozhodně nebude na místě ani „smuteční“černá káva a tak bych vám doporučil snad skleničku bílého vína a jdeme na to.

Číst dál...

Kronika č.2 – Cesta ke zlatu

Muzi-1955Vážení přátelé, příznivci mnichovického pozemního hokeje, pamětníci, ale i vy, co jste zabloudili na tyto řádky náhodou, jsem rád, že vás všechny mohu přivítat při druhém pokračování naší „minikroniky“.
Jelikož se dnes bude jednat o pokračování svým způsobem slavnostní, doporučuji dát nachladit láhev šumivého moku a připravit odpovídající skleničky.

Číst dál...

Kronika č.1 - Jak vše začalo

Album-1941-1975 (5)aVážení přátelé,
uvařte si dobrou kávu, k tomu si připravte samozřejmě něco sladkého (nezdravého) k zakousnutí a pojďte si nechat vyprávět něco o vzniku pozemního hokeje Mnichovicích!

Číst dál...