Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Výročí - 75. let

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

75. let pozemního hokeje v Mnichovicích

Logo-75-finalV příštím roce čeká naše sportovní odvětví významné jubileum a to 75 let od jeho založení v našem městě.

Jelikož se domníváme, že se jedná o událost, která si zaslouží pozornost široké veřejnosti, připravujeme k tomuto výročí několik událostí, kterými bychom chtěli vzdát hold těm, kteří se o existenci tohoto sportu u nás zasloužili a vám všem tento zajímavý sport přiblížili.

Samozřejmostí budou turnaje od těch nejmenších až k těm nejstarším kategoriím, různé akce pro děti i dospělé a snad se nám podaří uspořádat zajímavá exhibiční utkání.

To, co by vám mělo tuto událost nejvíce přiblížit, by měl být cyklus věnovaný právě těmto uplynulým letům a to očima mnichovického pozemního hokeje. Mělo by se jednat o jakousi formu kroniky, která však bude doplněna vzpomínkami aktérů, minimedailonky těch nejvýznamnějších hráčů a samozřejmě původními fotografiemi. Její začátek bude samozřejmě v roce 1941, možná i o malinko dřív, následně si projdeme těch sedm a půl dekád a končit bychom chtěli „živou“ současností. Věříme, že uvedený cyklus nebude zajímavý jen pro příznivce pozemního hokeje, ale i pro všechny pamětníky a v neposlední řadě pro všechny, kteří se chtějí něco dovědět o spoluobčanech, kteří učinili něco pro dobrou propagaci tohoto města.

V této souvislosti bychom chtěli požádat všechny, kteří by mohli pomoci zpestřit tento cyklus, ať už zajímavou vzpomínkou svou, nebo svých otců či dědů, unikátní fotografií, nebo například programem. Budeme vděčni za vše, s čím budete ochotni se podělit s námi se všemi.