Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Neděle 13.3. - výsledky

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Neděle 13.3. - výsledky

2016-03-13-U9-HagiborKromě mladších žáků svoji letošní halovou sezonu dnes zakončila zbývající mládežnická mužstva našeho oddílu.
V hale na Hagiboru se nejprve představila U9, která nejprve jednoznačně přehrála mužstvo domácích Bohemians A (6:0), po té stejným výsledkem mužstvo Hostivaře, ale v závěrečném utkání skupiny podlehla mužstvu Presidenta (3:4). Jednoznačně se jednalo o předčasné finále a o hokejově nejhodnotnější utkání celého turnaje. V b2016-03-13-U7-Hagiboroji o 3 místo, kdy se ve hře představili především ti mladší, jsme přehráli i druhé mužstvo Hostivaře (4:0). Vítězem turnaje se stal President, který vyhrál nad mužstvem ČB (5:0).
Těsně po poledni se do hry dostala hned dvě naše mužstva těch nejmladších. Úspěšnější bylo modré mužstvo, které vyhrálo tři utkání a jen jednou se muselo sklonit před svým soupeřem z ČB. Nepropadlo ani žluté mužstvo, které dvakrát remizovalo a jen jednou prohrálo.


Závěr programu byl určen především přípravě mladších žáků na MČR, které jej čeká v příštím týdnu. U13 sehrála dvě přátelská utkání s mužstvem Bohemians, kde nešlo tak úplně o výsledek (1:3 a 3:5), ale o vyzkoušení různých herních variant. Utkání pak byla proložena dvojicí utkání stejných soupeřů v kategorii U11 (3:6 a 2:4).
Během jednoho dne se tak ve hře představilo hned 40 dětí z našeho oddílu a nebýt omezené kapacity v kategoriích U9 a U11 mohlo to být i víc !!!           
H.V.
   
Popis fotografií:

U9: Stojící zleva: Václav Vilímek, Filip Jiroušek, Tadeáš Firbach, Šimon Šubrt, Jakub Dobrý, Filip Buršík, klečící Tomáš Veverka, ležící Matyáš Žvejkal (brankář)
U7: Vzadu zleva: Ema Oriničová, Antonín Vilímek, Jakub Žvejkal (trenér), Marek Laštovička, Tadeáš Vávra, klečící zleva: Filip Veverka, Jakub Pecka, Adéla Dobrá, Nikolas Vintr, ležící zleva Daniela Pflegerová, Dušan Soupuk