Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Úspěšný víkend U9,U11,U13

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Úspěšný víkend U9,U11,U13

2016-01-23-U9-HagiborVelice úspěšný víkend mají za sebou všechny naše mládežnické výběry.
Benjamínci dokázali ovládnout poslední letošní turnaj na Hagiboru, když obsadii hned první dvě místa. Místo mužstva Presidenta, kterému se nepodařilo mužstvo sestavit, jsme do turnaje vstoupili hned s dvěmi výběry, které si vedli na výbornou.

Do svého posledního utkání si vedlo naprosto suveréně Áčko, kterému částečně vypomohli kluci, kteří kmenově patří do kategorie U11 (Prokop Rubiš a Tomáš Veverka). Mužstvo postupně přehrálo jednoznačným skorem jak Bohemians, tak Hostivař a výsledkem 1:0 porazilo i naše Béčko. V závěrečném utkání, již bez svých posil, pak remizovalo šťastně 1:1 s děvčaty ze Slávie. Se stejnými soupeři si poradilo i Béčko, pro které pak zmiňovaná porážka z bratrovražebného boje, pak znamenala druhé místo. Nutno podotknout, že za jejím úspěchem stál v bráně téměř nepřekonatelný Adam Holík a v poli pak úspěšný střelec Filip Jiroušek.
S ohledem na to, že halová sezona kategorii U9 již skončila, chtěl bych jako jejich trenér na turnajích moc poděkovat všem hráčům za jejich maximální nasazení a bojovnost, kterou na všech turnajích předvádějí. Myslím si, že bilance vyhraných šesti turnajů ze šesti je o tom jasným důkazem (26 vítězství !, 1 remiza, 1 vzájemná porážka). Kluci, už se těším na jaro!   
Dobré výsledky zaznamenala ovšem i přípravka. Mužstvo chlapců (označené B) smetlo Slavii 10:0 a úspěchem je i remíza našeho mixu (hrajícího pod názvem A), který remizoval 2:2 s mužstvem Budějovic a jen 0:3 prohrál s jedním z favoritů mužstvem Kbel A.
K dobrým výsledkům se v neděli připojili i mladší žáci, kteří v přímém souboji o druhé místo porazili Hostivař 2:1 a dobrou formu potvrdili vítězstvím nad zlepšujícím se mužstvem Budějovic  3:0.
H.V.

      Popis fotografie U9: Vzadu Jan Veverka (trenér). Stojící zleva: Filip Buršík, Václav Vilíme, Jiří Černý, Lukáš Martiš, Matija Vlahovič, Viktor Pleskač, Tadeáš Firbach, Filip Jiroušek, Filip Veverka, ležícé Matyáš Žvejkal (brankář)