Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Turnaje U7 a U9 - 9.a 10.1. 2016 na Hagiboru

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Turnaje U7 a U9 - 9.a 10.1. 2016 na Hagiboru

2016-01-09-U7-Hagibor

Opravdu nabítý víkend měla naše mužstva nejmenších.

V sobotním turnaji kategorie U7 nás reprezentovalo hned 11 dětí rozdělených ve dvou mužstvech. Výsledky bohužel tentokrát nebyly takové, jako jsme si zvykli v poslední době. Obě mužstva si připsala po jedné výhře, vzájemnou remizu a pak několik, převážně těsných proher.  

2016-01-09-U9-Hagibor
Na nedělním turnaji, kde naše barvy hájilo jen jedno nužstvo už jsme byli přeci jen úspěšnější a po čtyřech výhrách (Slavie 2x + 2x Kbely) a dvou opravdu těsných prohrách (Hostivař, President) jsme se pohybovali v horní části tabulky.

Napilno měla i U9, která si udržela v sobotu i neděli svoji halovou neporazitelnost, která trvá již 5 turnajů.

V sobotním tu2016-01-10-U7-Hagiborrnaji, kdy naše mužstvo hájili i dva kluci hrající běžně za přípravku (Tomáš Veverka a Prokop Rubiš) jsme vyhráli přesvědčivě všechna svá utkání a v konkurenci dvou Bohemek a dvou mužstev Kbel turnaj jednoznačně vyhráli.

V neděli, kdy naše mužstvo bylo silně omlazené, jsme sice hladce přehráli obě silně oslabená mužstva Kbel, ale obě utkání s Bohemians byla herně již naprosto vyrovnaná a vítězství, zejména proti Áčku, bylo především zásluhou výborného Lukáše Martiše v bráně, který mužstvo výrazně podržel. 2016-01-10-U9-Hagibor

Obě kategorie budou zakončeny o víkendu za dva týdny posledním halovým turnajem.

H.V. 

Více fotografií na rajčeti. 

Popis fotografií:

9. 1. 2016 - U7: Vzadu Jakub ˇVejkal (trenér), stojící zleva Tadeáš Vávra. Anna Matějovská, Ema Oriničová, Marie Matějovská, Marek Laštovička, klečící zleva Antonín Vilímek, Nikolas Wintr, Ležící zleva vzadu Dušan Soukup, Daniela Pflegerová, ležící vpředu Filip Veverka

9. 1. 2016 - U9: Vzadu Jan Veverka (trenér), stojící zleva Prokop Rubiš, Filip Jiroušek, Jiří Čerý, Filip Veverka, Tadeáš Firbach, Václav Vilímek, Vítezslav Kotouč, klečící Tomáš Veverka, ležící Matyáš Žvejkal (brankář)

10. 1. 2016 - U7: Stojící zleva Adam Buršík, Marek Laštovička, klečící zleva Antonín Vilímek, Adéla Dobrá, ležící Filip Veverka

10. 1. 2016 - U9: Vzadu Jan Veverka (trenér), stojící zleva: Filip Veverka, Václav Vilímek, Filip Jiroušek, Jakub Dobrý, Tadeáš Firbach, Matia Vlahovič, Viktor Pleskač, Vítězslav Kotouč, Filip Buršík, ležící Lukáš Martiš (brankář)