Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Turnaje 19. 12. 2015

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Turnaje 19. 12. 2015

2015-12-19-U7-HagiborSobota 19.12. byla pro náš mládežnický hokej opravdu nabitá. Svůj poslední letošní turnaj zvládla na výbornou mužstva minibenjamínků a benjamínků.
Ti nejmenší si poradili hned v šesti utkáních se soupeři z Hostivaře, Presidenta a Bohemians a bez jediného zaváhání svůj turnaj ovládli.   


Stejně tak U9 uhájila svoji letošní halovou neporazitelnost a ve značně omlazené sestavě si postupně poradila s mužstvy Kbel A (3:0), Českých Budějovic 2015-12-19-U9-Hagibor(4:0), Hostivaře (3:1) a Kbel B (5:0). Jako trenér musím vyzdvihnout zejména bojovnost a nasazení, které předvedli všichni ať více či méně zkušení borci.

Svoji halovou soutěž zahájila i obě mužstva přípravek. Pod označením A hrající smíšené mužstvo dívek a chlapců podlehlo po dobrém výkonu Slávii 0:1 a následně i tradičně silnému mužstvu Bohemians. Chlapecké Béčko pak podlehlo 1:2 mužstvu Kbel A a následně si hladce poradilo s Budějovicemi 6:2. Doufejme, že se nám bude v dalších utkáních dařit natolik, abychom se zapojili do boje o místa nejvyšší.
Toto byla poslední letošní soutěžní utkání naší mládeže a já se budu těšit, že vás i v novém roce budu moc informovat o dalších našich úspěších. H.V.  
Popis fotografií:
U7 - Vzadu Jakub Žvejkal (trenér), stojící zleva: Marek Laštovička, Nikolas Winter, Ema Oriničová, Adama Buršík, ležící zleva Dušan Soukup, Filip Veverka
U9 - Vzadu Jan Veverka /trenér), stojící zleva: Filip Jiroušek, Tadeáš Firbach, Václav Vilímek, Filip Buršík, Viktor Plekač, sedící Matija Vlahovič, ležící zleva (Lukáš Martiš (brankář), Filip Veverka