Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
ME v pozemním hokeji

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

ME v pozemním hokeji

Vážení přátelé pozemního hokeje,
mezi 15.-17.1.2016 se uskuteční v hale Sparty na Podvinném mlýně významná událost a to halové mistrovství Evropy mužů. Jelikož svaz chce zvýhodnit své členy, byla nám nabídnuta možnost zakoupení cenově zvýhodněných vstupenek (přes oddílový kód). Vstupenky, které se dají běžně zakoupit na jeden den za 400,-Kč, je možné pořídit za cenu poloviční to jest 200,-Kč a celoturnajovou (na všechny tři dny), která běžně stojí 800-Kč je možné zakoupit za 300,-Kč. Výhoda se týká vždy 1člena oddílu + 1doprovod. Navíc pro děti do 140cm je vstup zdarma! Případné bližší informace naleznete na stránkách www.ticketpro.cz/jnp/sport/hokej/1724514-men-s-eurohockey-indoor-championship-2016.html .
Chtěli bychom vám tímto nabídnout možnost buď organizované společné návštěvy této akce, nebo alespoň možnost využití této slevy. Chtěl bych proto poprosit ty, kteří by se uvedené akce chtěli zúčastnit, aby mne kontaktovali na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a ve zprávě uvedli o kolik vstupenek a na který den by byl z vaší strany zájem. Následně vše vyhodnotíme a ve spolupráci s vámi dáme do hromady. Jelikož vstupenky jsou již nějakou dobu v prodeji, chtěl bych vás poprosit o vaší reakci v příštím týdnu, abychom vše nepropásli. Předem děkuji H.V.