Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Mladší žáci - úspěšný začátek

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Mladší žáci - úspěšný začátek

2015-11-28-U13

V sobotu 27. 11. byla zahájena halová soutěž mladších žáků. Naši hráči si na úvod připsali dvě vítězství. Nejprve zdolali 6:1 Pragu a následně 4:1 mužstvo Českých Budějovic. Mezi úspěšné střelce se zapsal uzdravený Pepa Trnka 3x, dále pak Verča Pažitková 2x, Matěj Šplíchal 2x, Maty Hána 2x a Kuba Kudibal.
Za týden pak čeká naše mužstvo opravdová zkouška ohněm, jejich dalším soupeřem budou mužstva Bohemians a Hostivaře. 

 

Popis fotografie: Vpředu Adam Holík (brankář) na levé straně: Tomáš Veverka, Josef Trnka, Kristýna Šplíchalová, Matyáš Hána, zprava Jan Slavíček, Jakub Kudibal, Veronika Pažitková, Matěj Šplíchal. vzadu Lenka Fousková (trenérka)