Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Turnaje - 21. 11. 2015 - nejmenší úspěšně !

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Turnaje - 21. 11. 2015 - nejmenší úspěšně !

2015-11-21-U9-HagiborV sobotu 21.11. se na "place" představili ti nejmenší. V pravé poledne se v hale Hagibor představila hned dvě mužstva našich nejmenších v kategorii U7. Mužstvo "modrých" v jehož barvách se do bojů zapojili hned dva nováčci (Toník a Anička Šichovi) skončilo s bilancí tří vítězství a jedné porožky. S podobnou bilanci skončilo i mužstvo "žlutých", které ke dvou vítězstvím přidalo remizu a jednu porážku.2015-11-21-U7-Hagibor

Hned po "drobotině" se na palubovku dostalo mužstvo benjamínků (U9), které si v turnaji, který jsme pořádali, vedlo opět na výtečnou. V prvním utkání zdolalo dvouciferným skorem 10:0 !!! mužstvo Praga "B", po té porazilo České Budějovice 4:0, následně v jednoznačně nejhokejovějším utkání celého turnaje zdolalo po velkém boji mužstvo Presidenta 4:2 a v posledním utkání již v tréninkovém tempu dohrálo turnaj s Áčkem Pragy (6:0). Pokud bych měl někoho pochválit, tak doporučuji si přečíst "kompletní" soupisku pod obrázkem!


Poslední v textu, nikoliv významem, musím moc a moc poděkovat Báře, Vojtům a Filipovi, kteří nejenom fantasticky s velkým nadhledem pískali všechna utkání, ale ve volných chvílích pomáhali se vším, co k pořádání turnaje patří, opravdu moc díky.

H.V.     

  Popis fotografií:
U9 - Zleva: Adam Holík, Jiří Černý, Prokop Rubiš, Filip Buršík, Lukáš Martiš, Tomáš Veverka, ležící Matyáš Žvejkal.
U7: Vzadu Jakub Žvejkal (trenér), stojící zleva Adam Buršík, Anna Šichová, Daniela Pflegerová, sedící Antoním Šich, ležící zleva Jakub Pecka, Filip Veverka, Tadeáš Vávra.

Více fotografií ve fotogalerii