Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Na Slavii U11 - 2x 5.místo

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Na Slavii U11 - 2x 5.místo

2015-10-18-U11-SlaviaV posledních podzimních turnajích kategorie U11 obsadila obě naše mužstva 5.místa.
V dopoledním turnaji naše mužstvo v základní skupině prohrálo po boji s pozdějším vítězem turnaje, mužstvem Hostivaře 0:1 brankou ze samostatného nájezdu, následně hladce 5:0 přehrálo béčko Českých Budějovic a v rozhodujícím utkání o postup do semifinále prohrálo 2:3 s mužstvem z Litic. V boji o konečné úmístění pak porazilo 1:0 děvčata ze Slavie a v závěrečném utkání si hledce poradilo s áčkem Českých Budějovic. Z našeho mužstva je nutné pochválit za práci v zadu Verču Pažitkovou a Šimona Pacourka a z útočníků určitě nejvíce dobré práce předvedl Vojta Baran.


V odpoledním turnaji naše 11ti člené mužstvo čekal těžký los. Po poměrně vyrovnaném boji nejprve podlehlo 1:2 mužstvu Kbel (2. v konečném pořadí), po té bylo "semleto" Presidentem 0:5 (vítězem turnaje) v posledním utkání skupiny si lehce poradilo s béčkem Slavie 4:0. V boji o konečné umístění jsme pak hladce přehráli áčko Slavie 4:0 a o konečné 5.umístění opět béčko Slavie 2:0. Z jedinců je nutné pochválit zkušené borce jako jsou Honza Slavíček, Tomášové Veverka a Tykal a určitě v neposlední řadě bratry Suchánkovi.
Dík patří samozřejmě všem hráčům a obětavým rodičům. Nyní nás čeká cca.měsíční pauza a pak se budeme těšit, že se budeme v podobně početném zastoupení scházet při halových soutěží. H.V.