Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Turnaj U11 - 11. 10. 2015 ve Kbelích

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Turnaj U11 - 11. 10. 2015 ve Kbelích

2015-10-11-U11-KbelyDne 11.10.2015 se mnichovické naděje do 11 let zúčastnily turnaje ve Kbelích. Svou místy až ukázkovou hru rozehrála hned 2 družstva - holky 'Mnichovice B) a kluci (Mnichovice A). Účastníci byli rozděleni do dvou skupin po 5 týmech.

 

 

Ve skupině A se kluci utkali postupně s Hradcem A, Hostivaří B, Slávií a Kbely, kde prohráli jediný zápas a tak obsadili 2.místo ve skupině a čekal je boj o bronzovou medaili. Tento úkol splnili na jedničku a tak si zaslouženou medaili odvezli!

 

Ve skupině B holky sehrály výborné zápasy s Hostivaří A, Bohemians, Hradec B a RSC. Po 3 remízách a jedné prohře skončily dámy na 4. místě ve skupině a sehrály tedy boj o celkové sedmé místo. Úspěšně - zápas skončil nerozhodně a až nájezdy rozhodly o mnichovickém úspěchu!

 

 

Jako trenér obou týmů děkuji všem hráčkám a hráčům za předvedené výkony a těším se na další turnaje! byli jste úžasní :-)

 

Mnichovice A:

Šimon Pacourek, Adam Holík, Tadeáš Firbach, Prokop Rubiš, Filip Jiroušek, David Krejčík, Tomáš Veverka, Tomáš Tykal (Oba Tomášové jen na 2 zápasy)

Mnichovice B:

Vojta Baran, Veronika Pažitková, Anna Mudrová, Pavlína Mudrová, Eliška Fousková, Angela Bauersfeldová, Tereza Kudibalová

 

Jana

Popis fotografie: Vzadu zleva Filip Jiroušek, Tadeáš Firbach, sedící vzradu zleva: Prokop Rubiš, Adam Holík, Angela Bauersfeldová, Jana Šplíchalová (trenérka), Tereza Kudibalová, Veronika Pažitková, klečící zleva: David Krejčík, Eliška Fousková, ležící zleva Šimon Pacourek a Vojtěch Baran (brankáři)

Více fotografii ve fotogalerii