Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Turnaj benjamínků a minibenjamínků v Mnichovicích - 4. 10. 2015

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Turnaj benjamínků a minibenjamínků v Mnichovicích - 4. 10. 2015

2015-10-04-U7-Mnichovice

V neděli 4.10. proběhl na našem hřišti svým rozsahem asi největší turnaj v historii. V kategoriích U7 a U9 se představilo 30 mužstev téměř z celé pozemně hokejové republiky (mimo jiné z Hradce Králové a Českých Budějovic). 2015-10-04-U9-Mnichovice
V obou kategoriích jsme měli své početné zastoupení. V kategorii U7, kde se nehrálo o umístění zaznamenala naše mužstva smíšené výsledky. Největším naším úspěchem je především to, že se nám podařilo postavit hned 3mužstva a především odhodlání s jakým nastoupili zejména nováčci je velkým příslibem do budoucnosti.

 


V kategorii benjamínků jednoznačně dominovala všechna tři naše mužstva, která vytvořila jako vítězové svých základních skupin finalovou trojici a tím si rozdělila všechna tři medailová umístění. 
Závěrem je nutné poděkovat všem, kteří se na pořadatelství turnaje podíleli. Konkrétně trenéři Pepa Slavíček, Kuba Žvejkal, všichni skvělí rozhodčí, spolupořadatelé Mirek Vodenka, Petr Doležal a především výborným divákům a všem hokejistům pozemním, kteří ze sebe vydali na hřišti vše.
H.V.          

U7
Mnichovice modří: Dušan Soukup, Filip Veverka, Jakub Pecka, Adam Buršík
Mnichovice oranžoví: Emma Oriničová, Tadeáš Vávra, Daniela Pflegerová, Antonín Vilímek
Mnichovice žlutí: Tereza Baborová, Adéla Dobrá, Natálie, Marek

 

U9

Mnichovice A: Tomáš Veverka, Jan Volek, Tadeáš Firbach, Šimon Šubrt
Mnichovice B: Prokop Rubiš, Filip Buršík, Jiří Černý, Václav Vilímek
Mnichovice C: Filip Jiroušek, Adam Holík, Jakub Dobrý, Matyáš Žvejkal


Popis fotografií:
U7: Vzadu stojící Jakub Žvejak (trenér), Vlastimil Babor (trenér). Stojící zleva: Emma Oriničová, Daniela Pflegerová, Natálie, Marek, Tadeáš Vávra, Filip Veverka, Adam Buršík, Dušan Soukup, Adéla Dobrá, klečící zleva? Antonín Vilímek, Tereza Baborová, ležící Jakub Pecka

U9: Stojící vzadu zleva: Josef Slavíček (trenér), Jan Veverka (trenér), klečící zleva: Jan Volek, Šimon Šubrt, Adam Holík, Filip Jiroušek, Filip Buršík, Jakub Dobrý, Matyáš Žvejkal, Tomáš Veverka, Tadeáš Firbach (stojící), ležící zleva: Prokop Rubiš, Jiří Černý, Václav Vilímek

 

Více fotografií ve fotogalerii