Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Mnichovice vyhráli velkou cenu Prahy !!!

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Mnichovice vyhráli velkou cenu Prahy !!!

2015-09-19-Velka-cena-Prahy-1Sérii dobrých výsledků našich mládežnických mužstev prodloužila tuto sobotu mužtva přípravek na Velké ceně Prahy. V konkurenci 12 nejlepších mužstev (11 českých + slovenské Šenkvice) dané kategorie obsadilo Béčko výborné sedmé místo a Áčko dokonce získalo pohár za celkové prvenství! Obdivuhodný byl i způsob, jak se k metě nejcenější dostalo. 

V základní skupině porazilo všech svých pět soupeřů a ve finále proti mužstvu Bohemians bylo od prvních minut jasné, kdo je na hřišti pánem a po výsledku 3:0 si vybojovalo metu nejvyšší. Zajímavostí jsou jen dvě obdržené branky za celý turnaj. Velká pochvala ovšem patří i oranžovým, kteří po dvou porážkách, remíze a dvou vítězstvích ve skupině dokázali v boji o sedmé místo s mužstvem Kbel vyrovnat ze stavu 1:3 až na konečných 3:3 a v samostatných nájezdech pak i zásluhou poprvé chytajícího Vojty Barana vybojovat cenné umístění. Na místě je určitě poděkování všem za vynikající předvedené výkony a speciální dík je nutné směřovat na Tomáše Trnku, který se na turnaji chopil vedení vítězného mužstva. H.V.     

2015-09-19-Velka-cena-Prahy-2
Více fotografií na rajčeti: http://hokej-mnichovice.rajce.idnes.cz/2015-09-19-Velka-cena-Prahy/

Popisy fotografií:

Mnichovice A: Zleva Pavla Mudrová, Tereza Kudibalová, Jakub Kudibal, Samuel Fabián, Jan Slavíček, Josef Trnka, Veronika Pažitková, ležící Šimon Pacourek.

Mnichovice B: Zleva: Vojtěch Baran, Prokop Rubiš, Aleš Pfleger, Tadeáš Firbach, Tomáš Veverka, Angela auersfeldová, Anna Mudrová, Tomáš Tykal, Jan Veverka (trenér), Filip Veverka (fanoušek)

2015-09-19-Velka-cena-Prahy-3
Celý turnaj nataáčela i Česká televize pro pořad Hokej na zemi (bude vysílám první sobotu v říjnu) Rozhovor po
skytl Jan Veverka a naši hráči.