Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Archiv

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Turnaj Minibenjamínci U6- Hagibor

Minibenjamínci na Hagiboru
V sobotu 2.března se uskutečnil předposlední z řady zimních turnajů minihokejistů U6, tentokrát opět na pražském Hagiboru. 
Ve dvou skupinách po 4 týmech ze začátku kluci narazili na silnou Pragovku a Kbely, nicméně po dvou prohrách s těmito týmy si pak v dalších zápasech spravili chuť a poslední zápas ve skupině proti Hostivaři vyhráli, stejně jako další dva v play off :)
Další fotky naleznete https://hokej-mnichovice.rajce.idnes.cz/Turnaj_Minibenjamin…

Máte zájem si zahrát hokej?

Hokejky-kruhjak možná víte, koná se v týdnu od 22. 8. - 27. 8. na našem hřišti soustředění mládeže RSC (Rekreačně sportovní centrum).

Jelikož jich není příliš a jelikož by rádi nabrali zkušenosti i od jiných "soupeřů", je možnost toto soustředění navštívit, zatrénovat si s nimi a třeba i zahrát.

Tak pokud budete mít zájem, najdete je na hřišti každý den od 9:30 a 13:30.

22. 5. 2016

16-05-22-mladsi-zaci

21. 5. 2016

SOBOTNÍ ZÁPAS MUŽŮ JE ZRUŠEN NA ŽADOST SOUPEŘE

Dresy pro děti

Dres-detsky-bezhlavyVážení rodiče malých hokejistů,předně bych vám chtěl poděkovat za aktivní přístup k výběru vzhledu nových dresů pro naše malé sportovce. Hlasů přišlo opravdu hodně. 
A teď asi k tomu, co vás nejvíce zajímá, jak to dopadlo. Výsledek nebyl tak zdaleka jednoznačný jako na stránkách. Nicméně i v mejlovém hlasování, kde jsem oslovil ty, kteří budou dresy nosit, vyhrál "bezhlavý pštros" a za ním v těsném závěsu skončil "tričkový pštros".


Dres-detsky-trickovyNicméně s ohledem na to, že pro vítězný návrh hlasovalo převážně mužstvo minibenjamínků a pro druhý návrh v pořadí děti převážně z benjamínků, rozhodli jsme se, že bychom nechali realizovat návrhy oba a to velikostně dle struktury hlasujících. I s ohledem na to, že se v posledních dnech objevilo hned několik z vás, kteří nám na dresy poskytli mimořádný příspěvek, věřím, že to "ufinancujeme". V nejbližších dnech se společně s Pepou Slavíčkem chystáme za dodavatelem, takže věřím, že vám budu moci přinést dobrou zprávu s konkrétním datumen, kdy si děti budou moci nové dresy obléknout.
H.V.

Číst dál...

Vrtačka s nástavcem na broušení

Brusne-nastavceJednak připomínáme, že v neděli 3. 4. 2016 se koná brigáda, ale hlavně bychom chtěli poprosit jeslti někdo máte vrtačku s nástavcem na broušení jeslti byste ji mohli vzít s sebou.
Děkujeme.

Hledáme partnery

Zároveň moc děkujeme těm současným - je to pro nás velká pomoc!
Hledame-sponzory

Vyberte s námi nové dresy pro naše nejmenší

Jak jsme před časem slíbili, chystáme pro naše malé hokejisty (U7 a U9), dresy v novém designu. Hlavní hlas budou mít právě ti, pro které jsou dresy určeny, ale budeme rádi, když i vy vyjádříte svůj názor (v anketě v pravé liště), který nám může pomoci např, v případě nerozhodných výdledků. Hlasovat bude možní do 3. 4.
Jedná se pouze o návrhy, které budou po výběru vítězné varianty ještě dolaďovány, jde o to jakým směrem jít.
Pokud byste ovšem měli úplně jiný nápad, o kterém si myslíte, že by zaujal naši širší pozemněhokejovou veřejnost, budeme rádi, když se o něj podělíte. Stačí samozřejmě črta, či hrubý nákres, který už si samozřejmě zpracujeme do požadovaných parametrů - náměty můžete zasílám na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Zároveň ujišťuji, že o své nové dresy nepřijdou ani starší ročníky. Design, ve kterém bude naše nové klubové oblečení dodáváno již brzy představíme na našich webových stránkách a věřím, že je budou moct všichni brzo obléknout na utkání, či turnaje. Bude samozřejmě záležet na našich finančních možnostech.
Kliknutím na obrázek se náhledy zvětší 

Aktuální stav mejlového hlasování k 2.4.12:00: varianta 1 - 6hlasy, varianta 2 - 7hlasů, varianta 3 - 4hlasy

  Dres-1  Dres-2 Dres-3 

Hokejoví koledníci na koledě u Lenky

2016-03-28-Kolednici

Popis fotografie: Vpředu Lenka Fousková, kolednící zleva: Tomáš Tykal, Jan Slavíček, Tomáš Veverka, Jiří Černý, Dominika Pešková, Adam Holík, Prokop Rubiš

Kroužek pozemního hokeje

VykricnikOd čtvrtka 31. 3. bude probíhat venku na hřišti pozemního hokeje.

Hockey5

2016 hockey5s praguePoprvé budeme mít možnost vidět Hockey 5. Nová pravidla, nový rozměr hřiště! Zítra 25. - 27. 3. 2016 sehraje reprezentace do 16 let přípravné zápasy proti Rakousku.
Ve stejném termínu sehrají i přípravné zápasi reprezentace do 18 let, také proti Rakousku. Přijďte se podívat a fandit našim výběrům! 

Číst dál...

Veselé Velikonoce

VelikonoceVšem hráčům a příznivcům pozemního hokeje
přejeme
Krásné Velikonoce

A opět někdo škodil na hřišti

2016-03-24Bohužel těmi lavičkami a střídačkami to nekončí. Na podzim byl do kabin optickými kabely zaveden internet.
Dnes jsme zjistili, že přivod do kanin někdo úmyslně přezezal...

 

Vandalismus na hřišti

2016-03-22-HristeOpět někdo škodil na hřišti - bohužel to není poprvé. Prosíme všechny, kdo někoho viděli nebo uvidí, aby nás o tom informovali.
V případě, že se to bude opakovat budeme muset na policii podat trestní oznámení.
Do budoucna zavedeme různá opatření - mimo jiné na hřiště budou nainstalovány kamery se záznamem.

Prosíme sdílejte příspěvek na fb, aby se to dostal k co nejvíce lidem, třeba někdo pachatele viděl: https://www.facebook.com/Pozemn%C3%AD-hokej-Mnichovice-238621077308/
Děkujeme všem za pomoc.

Rozpis zápasů

Hokej-fotbalzde se můžete podívat na rozpis zápasů - hokej, fotbal v Mnichovicích na jaro 2016

Jarní turnaje

Hokejka-micek kopieVážení přátelé,
chtěl bych vás tímto upozornit, že již nyní najdete v daných věkových kategoriích v sekci "aktuality" rozpisy jednotlivých turnajů, kterých se naše mužstva zúčastmí. Takže nezbývá než tužku a kalendář do ruky a znamenat !

H.V. 

Jarní brigáda

Brigada1proběhne na našem hřišti v neděli 3.4. od 9:00. Akce není samozřejmě povinná, ale věříme, že se vás najde dost, kterým není lhostejné prostředí, ve kterém se scházíme. Účastníky bychom chtěli požádat, zda by si sebou vzali rukavice a případně nějaké drobné nářadí jako je lopata, hrábě, kolečko a podobně.

Nábor dětí - jaro 2016

Banner-skolkaS blížící se jarní sezonou jsme zahájili jarní nábor dětí do našeho oddílu (více informací o náboru najdete zde), jako obvykle jsme umístili letáčky na vývěsky, do infocentra, školky, tenrokrát jsme oslovili i okolní obce. Novinkou jsou i nové bannery, které jsou zatím umístěny na našem hřišti a na školce.
Za výrobu bannerů moc děkujeme Anně a Jiřímu Bartákovým :-)

7. turnaj školních kroužků

2016-03-20-Turnaj-skolnich-krouzkuDne 20. 3. 2016 se v hale házenkářské Sparty v Praze uskutečnil již 7. ročník celostátního turnaje školních kroužků pozemního hokeje. Mnichovickou školu reprezentovala úspěšně dvě družstva a změřila své dovednosti se základními školami například z Olomouce, Plzně a Prahy.

V rámci soutěžního dne se mohli mladí hráči a hráčky během exhibice reprezentace chlapců do 18 let inspirovat jejich hráčským uměním.

Zajímavostí letošního ročníku byly zápasy rodičů. Tým rodičů našich dětí se utkal s rodiči olomouckých dětí s nerozhodným výsledkem 2:2.

Mladší žáci čtvrtí

2016-03-19-U13-MCR-1S nepopulárním čtvrtým místem se vrátili mladší žáci z MČR hraném na Zeleném pruhu. V konkurenci těch nejlepších, dané věková kategorie, ovšem vůbec nezklamali. V semifinále nejprve prohráli se suveréním vítězem oblasti "venkov", s mužstvem Rakovníka 3:8.

Číst dál...

Tréninky v nejbližších dnech

VykricnikVážení rodiče,
na základě četných dotazů si dovoluji předložit program tréninků v nejbližších dnech.

Pondělí 28.3. - odpadá (Velikonoce)
Úterý     29.3. - tréninky v tělocvičně a v Kostelci již nejsou!!! 
Středa  30.3. - trénink U13 (s Mirkem Vodenkou)
Čtvrtek  31.3. - U7, U9, U11, U13 17:00-18:00 na hřišti !!! 

Dále pak pondělky a čtvrtky od 17:00 do 18:00 na hřišti + U13 středy! 

Všechny budu v nejbližších dnech samozřejmě informovat mejlem.

H.V.

Ztratila se čepice

Dneska na tréninku v Kostelci se ztratila modrá bavlněná čepice s motivem Minecraft. Pokud jste ji někdo našel dejte prosím vedět Honzovi Veverkovi. Děkujeme.

Turnaj školních kroužků - 2 mužstva !

Turnaj-skolnich-krouzku-03-2016Vážení rodiče,
s ohledem na odmítnutí některých škol, dostala ta naše možnost postavit hned dvě mužstva na již klasickém turnaji školních kroužků na Podvinném mlýně. Turnaj je určen zejména pro žáky prvních a druhých tříd. Nicméně od pořadatele Tomáše Babického máme tentokrát povolenou výjimku na předškoláky s určitou zkušeností a naopak na třeťáky méně zkušené. Snažil jsem se všechny takové oslovit konkrétním mejlíkem, pokud někdo máte ovšem pocit, že váš potomek odpovídá daným podmínkách a neoslovil jsem vás, ozvěte se mi na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Předem díky H.V.  

Neděle 13.3. - výsledky

2016-03-13-U9-HagiborKromě mladších žáků svoji letošní halovou sezonu dnes zakončila zbývající mládežnická mužstva našeho oddílu.
V hale na Hagiboru se nejprve představila U9, která nejprve jednoznačně přehrála mužstvo domácích Bohemians A (6:0), po té stejným výsledkem mužstvo Hostivaře, ale v závěrečném utkání skupiny podlehla mužstvu Presidenta (3:4). Jednoznačně se jednalo o předčasné finále a o hokejově nejhodnotnější utkání celého turnaje. V b2016-03-13-U7-Hagiboroji o 3 místo, kdy se ve hře představili především ti mladší, jsme přehráli i druhé mužstvo Hostivaře (4:0). Vítězem turnaje se stal President, který vyhrál nad mužstvem ČB (5:0).
Těsně po poledni se do hry dostala hned dvě naše mužstva těch nejmladších. Úspěšnější bylo modré mužstvo, které vyhrálo tři utkání a jen jednou se muselo sklonit před svým soupeřem z ČB. Nepropadlo ani žluté mužstvo, které dvakrát remizovalo a jen jednou prohrálo.

Číst dál...

Superneděle 13.3.

Hokejky-kruhVážení přátelé a rodiče hokejistů pozemních,
příští neděli 13.3. se na Hagiboru uskuteční pro kategorie U7, U9 a U11 poslední halové turnaje (U13 čeká ještě MČR o týden později). Bohužel možnost nasazení počtu našich mužstev ve všech kategorií je omezená. Proto bych se chtěl předem omluvit všem, na které se případně nedostane. Ve všech kategorií se budeme snažit brát maximální počty dětí, ovšem tak, aby si zúčastnění měli možnost plnohodnotně zahrát. V případě omluvenek, budou samozřejmě hned zváni náhradníci.
Pokud by se i tak na někoho místo nedostalo, ujišťuji, že bude přednostně zván na následující venkovní turnaje, jejichž sezona se začne již začátkem měsíce dubna.
Předem děkuji všem za pochopení H.V.     

Důležité datumy do kalendáře!

Vážení přátelé, ač jsme ještě neukončili halovou sezonu, již připravujeme tu nastávající venkovní. Právě v této souvislosti bych vám chtěl nabídnout několik podstatných datumů, které stojí za to si je poznamenat do kalendáře
3.4. - brigáda na stadionu 
30.4. - turnaj v Mnichovicích U11
11.6. - turnaj v Mnichovicích U7+U9
18.6. - superturnaj v Mnichovicích U11 (neoficiální MČR)
25.6. - rozlučka se sezonou
K tomu samozřejmě bude doplněna řada turnajů všech kategorií na hřištích ostatních mužstev, ale na tom se momentálně ve všech oddílech pracuje, takže musíte vyčkat !
H.V.  

Klubová trička JAKO

Tricka-limecek

Vážení přátelé, nabídka našeho klubového oblečení byla rozšířena o trička s límečkem převážně v zelené a žluté barvě, která jsou opatřena znakem oddílu. Tyto trička jsou k dispozici ve velikostech M, L a XL. Jejich cena je 150,-Kč s tím, že více jak polovina z této ceny půjde na pořízení nových dresů. V případě vašeho zájmu mne kontaktujte na mé adrese, tričko vám mohu třeba na zkoušku přinést, či poslat na kterýkoliv trénink, či zápas. H.V.      

Rakovník - letní kemp

VykricnikVážení rodiče, pouze bych vás chtěl upozornit, že podle informace od Tomáše Babického, který organizuje pozemněhokejové soustředění v Rakovníku, se jeho kapacita poměrně rychle naplňuje. Plánovaná kapacita cca 90 dětí je již z poloviny obsazena, proto pokud se chystáte vašeho hokejistu/hokejistku přihlásit, neváhejte a učiňte tak velice rychle. Bližší informace naleznete ve starších aktualitách. H.V.   

 

Co nás čeká o víkendu

hockeyTento víkend, bude opět plný pozemního hokeje a naši hokejisti rozhodně nebudou stranou.
Mladší žáky čekají v sobotu poslední dvě utkání soutěže OK Praha. Přestože již nemůžou skončit na jiném místě, než druhém, mohou však výrazně ovlivnit boj o třetí příčku neboť je čekají soupeři, kteří jsou ve hře o bronz (Kbely a Hostivař).
Sobota bude důležitá i pro mužstvo mužů. To sice vede zatím základní skupinu, ovšem na tu navazuje utkání o konečné umístění (první s druhým, třtí se čtvrtým,...), tak o postupujícím do I.ligy rozhodne až finalový zápas bez ohledu na to, z kterého místa se do finále postoupuje.
Posledním, kdo do víkendových bojů zasáhne budou mužstva přípravek. Značně omlazené Áčko (bohužel velká část dětí je na lyžařském výcviku) bude bojovat o 5.místo. Naopak v téměř kompletní sestavě hrající mužstvo chlapců (B) svede nejprve svůj semifinalový boj s mužstvem Kbel a dle jeho výsledku se utká o konečné první, v horším případě o třetí místo.
Věřím, že vám v neděli přinesu jen dobré zprávy, které najdete vždy v aktualitách jednotlivých kategorií. H.V.            

U11 - Soupeřem v boji o medaile Kbely

Vážení rodiče "přípraváků", fandové našeho hokeje.
Konečně jsme dnes obdrželi výsledky základní skupiny halové soutěže U11. Není to špatný pohled. Naši kluci mají 19 bodů a jsou první! Druhá je Bohemka, třetí President a následují Kbely, které tak budou našim soupeřem v semifinále na závěrečném turnaji, který se koná v neděli. Naše druhé mužstvo "mix" skončilo na 8. místě a jeho prvním soupeřem ve skupině o 5. až 8.místo bude Hostivař. Přesný rozpis najdete v sekci aktuality věkové kategorie U11.
Jelikož jde o hodně, chtěl bych vás všechny pozvat a požádat vás, abyste přijeli v maximálním možném počtu, našim "borcům" vytvořit dobrou až skoro domácí atmosféru.  
H.V.

 

U11 - kluci o medaile, mix o 5.-8.místo !

V posledním základním kole halové soutěže kategorie U11 obě mužstva splnila svůj úkol. Mužstvo A po vítězství nad Kbely B (3:0) a po porážkách s Presidentem (0:12) a s naším Béčkem (0:6), obsadilo v základní skupině 8.místo a postoupilo do bojů o 5.až 8. místo.
Mužstvo B si pohlídalo postup do finalové skupiny vítězstvím nad Hostivaří (4:0) a remizou v závěrečném utkání základní skupiny s Bohemians (3:3) a za týden je čeká semifinále.   

Co nás čeká o víkendu

2016-02-07-Mladsi-zaciFotografie z minulého týdne úspěšných mladších žáků, může sloužit jako dobrá pozvánka i na víkend nastávající. Mladší žáky totiž čeká v neděli na Zeleném pruhu důležité dvojutkání. Soupeřem jim totiž bude vedoucí mužstvo Bohemians a mužstvo bojující o medaili stejně jako my Slavia.
Den před tím ovšem na stejném místě svedou své bitvy i obě mužstva přípravek Áčko bude bojovat o účast ve skupině o 5té až 8mé místo, kdežto Béčko se bude snažit uhájit umístění zaručující boj o medaile.
Pozadu ovšem nezůstane ani mužstvo mužů, které v sobotu čekají další utkání v boji o postup do I.ligy a stejně tak ženy v neděli se budou snažit ve svých posledních utkáních vylepšit své zatím 3.místo. 

H.V.     

 Popis fotografie: Stojící zleva: Jan Slavíček, Adam Holík, Julie Pokorná, Josef Trnka, Matyáš Hána, Matěj Šplíchal, klečící zleva Jakub Kudibal, Eliška Fousková, Tomáš Veverka, ležící Jan Bradáč (brankář)

Mladší žáci 2.v OK Praha!!!

Po porážce od jasného vítěze soutěže, mužstva Bohemians (0:5) a po vítězství nad Slávií 3:2 si mužstvo našich mladších žáků již dvě kola před koncem zajistilo stříbrný stupínek v soutěži OK Praha a tím i účast na mistrovství ČR ! S ohledem na věkový průměr mužstva a na konkurenci, která v dané kategorii panuje, jedná se o ohromný úspěch mužstva pod vedením Lenky Fouskové.
H.V. 

Herní kemp Rakovník 2016

Vážení hráči a hráčky, drazí rodiče, trenéři,

Komise mládeže a Sportovní centra mládeže při Českém svazu pozemního hokeje organizují herní kemp talentované mládeže v Rakovníku – areál CAFEX (www.cafex.cz).

Tímto tě srdečně zveme na následující výcvikový kemp v pozemním hokeji, který se bude konat ve dnech pondělí 1. 8.  2016 ráno – pátek 5. 8.  2016 odpoledne. Letos se kemp pořádá opět pro děti roku narození 2000 – 2006.

Číst dál...

Dorost čtvrtý, muži úspěšně

Vážení přátelé,
v neděli 31.1. se uskutečnil finalový turnaj halové soutěže dorostenců. Z našeho hlediska to bohužel dopadlo, jak nejhůře mohlo. Naši kluci nejprve v semifinále podlehli po velkém boji mužstvu Slavie 3:4 a v následném boji o třetí místo narazili na vítěze základní části, na Bolevec, kterému podlehli 0:4. I tak je nutné kluky pochválit, za to že se jim hned v jejich první sezoně v dané kategorii podařilo postoupit mezi čtyři nejlepší a tam svést vyrovnané boje s tím nejlepším, co v pozemním hokeji u nás je.

Již v sobotu se podařilo učinit další dva krůčky mužstvu mužů v boji o vítězství ve 2.lize. Po vítězstvích nad Kbely a Litici C si drží stále svojí neporazitelnost.
H.V.          

Letní hokejová soustředění - termíny

2015-08-18Vážení rodiče, tak aby vám nic nebránilo si již nyní naplánovat dovolené, uvádíme termíny, kdy to není rozhodně vhodné. Svazem pořádané soustředění v Rakovníku se uskuteční od  1. 8. do 5. 8. 2016 a naše v Mnichovicích od 15. 8. do 19. 8. 2016. Podrobnosti Rako soustředění naleznete již na této stránce, podrobnosti k našemu soustředění zveřejníme v jarních měsících. H.V. 

Zrušení tréninků o jarních prázdninách

Vážení přátelé,
v týdnu od 1.2.do 7.2. proběhnou v našem kraji jarní prázdniny. S ohledem na tuto skutečnost budou všechny mládežnické tréninky zrušeny a to včetně úterního Kostelce. Dětem i vám přejeme příjemné prožití prázdnin a budeme se těšit, že se potkáme na trénincích v běžných termínech po jejich uplynutí. H.V. 

 

Dorost  a Muži 

Tréninky pokračují v běžných termínech a časech. Trenér Mirek Vodenka. 

 

Pepa

Úspěšný víkend U9,U11,U13

2016-01-23-U9-HagiborVelice úspěšný víkend mají za sebou všechny naše mládežnické výběry.
Benjamínci dokázali ovládnout poslední letošní turnaj na Hagiboru, když obsadii hned první dvě místa. Místo mužstva Presidenta, kterému se nepodařilo mužstvo sestavit, jsme do turnaje vstoupili hned s dvěmi výběry, které si vedli na výbornou.

Číst dál...

Co nás čeká o víkendu 23. - 24. 1. 2016

Po víceméně úspěšném vystoupení reprezentace na pražském ME o minulém víkendu se opět rozjíždějí zimní halové soutěže. Mnichovice budou mít své zastoupení tentokrát v mládežnických kategorií. 
Svůj poslední turnaj sehrají v sobotu benjamínci (U9) na turnaji, kterého se tentokrát zúčastní všichni největší soupeři v čele s mužstvem Presidenta.
Přípravku, kde nás zastupují hned dvě mužstva, čekají rozdílné role. Zatímco Ačko bude mít s ohledem na velkou marodku těžkou roli v boji o první body a tím i o účast ve skupině o 5.-8. místo (čekají ji těžké Kbely A a České Budějovice), Béčko bude chtít ve svém jediném utkání potvrdit umístění zaručující účast v závěrečném turnaji o medaile (soupeřem bude Slávia).
Své postavení na medailových postech bude obhajovat i mužstvo mladších žáků, které nastoupí ke svým bojům v neděli na Zeleném pruhu. Soupeři jim pak budou mužstva zlepšujících se Českých Budějovic a jednoho z přímých konkurentů o nejvyšší příčky, mužstva Hostivaře.
Výsledky naleznete vždy v sekci aktuality jednotlivých kategorií, případně i v aktualitách obecných na této stránce.
H.V.      

Změny v turnajích U7 a U9 !

Vážení přátelé,
v kategoriích U7 a U9 došlo ke změnám v termínech koníní turnajů.
Ta zásadnější je u minibenjamínků (U7), kde byl turnaj, který se měl konat tuto sobotu , přesunut na 13.3. Přesný čas ještě doplním.
V kategorii U9 byl sobotní turnaj přesunut o dvě hodiny dříve, sraz je nově stanoven na 12:15.
Pozitivní je, že se v březnu ještě uskuteční turnaje navíc kategorií U11 a U13, o kterých vás budu samozřejmě průběžně informovat.

Díky za pochopení H.V.

Co nás čeká o víkendu

Tento víkend bude s ohledem na probíhající halové ME velice "chudičký". Svoje další dvojkolo sehrají v neděli pouze mladší žáci na Zeleném pruhu. Jejich soupeři budou mužstva, která se nacházejí v tabulce těsně za nimi a to Slavia a Kbely. Jak si naše mužstvo vedlo hledejte v neděli v kategorii U13 sekci aktuality.
Příjemný pozemně hokejový víkend  H.V. 

Zrušení čtvrtečního tréninků

Vážení přátelé,
s ohledem na to, že ve čtvrtek 14.1. se v tělocvičně uskuteční divadelní představení, musí náš sport stranou. Z tohoto důvodu je čtvrteční trénink kategorie U9 zrušen, stejně jako kroužek vedený Tomášem Babickým.
Předem díky za pochopení H.V.

Men's EuroHockey Indoor Championship 2016

Mistrovstvi-Evropy-Praha-vysledkyNejvětší hvězdy pozemního hokeje budou v Praze! Přijďte je podpořit na nejprestižnější halovou akci v Evropě, která se koná ve dnech 15. – 17. 1. 2016 v Praze v Aréně Sparta Praha na Podvinném mlýně v pražských Vysočanech.

 

Číst dál...

Turnaje U7 a U9 - 9.a 10.1. 2016 na Hagiboru

2016-01-09-U7-Hagibor

Opravdu nabítý víkend měla naše mužstva nejmenších.

V sobotním turnaji kategorie U7 nás reprezentovalo hned 11 dětí rozdělených ve dvou mužstvech. Výsledky bohužel tentokrát nebyly takové, jako jsme si zvykli v poslední době. Obě mužstva si připsala po jedné výhře, vzájemnou remizu a pak několik, převážně těsných proher.  

Číst dál...

Ženy

zenyŽeny v I. halové lize patří k nejlepším družstvům soutěže. se 7 body za jednu porážku, jednu remízu a dvě výhry jsou zatím na 3. místě tabulky. Vše rozhodne únorový závěrečný turnaj v Kostelci nad Černými Lesy.

 

Číst dál...

Turnaje 19. 12. 2015

2015-12-19-U7-HagiborSobota 19.12. byla pro náš mládežnický hokej opravdu nabitá. Svůj poslední letošní turnaj zvládla na výbornou mužstva minibenjamínků a benjamínků.
Ti nejmenší si poradili hned v šesti utkáních se soupeři z Hostivaře, Presidenta a Bohemians a bez jediného zaváhání svůj turnaj ovládli.   

Číst dál...

Vánoční rozlučka

V neděli 13.12. proběhla za poměrně bohaté účasti dětí i dospělých rozlučka s kalendářním rokem 2015. Ač nám tentokrát ze začátku nepřálo počasí, zvládli jsme vše, dle programu. V začátku si děti mohli vyzkoušet své dovednosti s hokejkou i bez ní za malou odměnu. V následném fotbalovém turnaji pracovně nazvaném "Pštros Cup" smíšených dětsko-dospělých mužstev bylo vidět na hřišti nasazení nejenom těch malých, ale i velkých sportovců. Po krátkém posezení v kantýně a poděkování trenérům za celý rok jsme odpálili ohňostroj, který musel být vidět v širokém okolí.
Nezbývá mi než poděkovat všem, kteří se na akci podíleli a vyjádřit přání, ať se minimálně ve stejném počtu sejdeme na dalších akcí. H.V.   

Turnaj U7 - 13. 12. 2015 - Hagibor

 

2015-12-13-U7

V neděli 13.12. se naše "drobotina" zúčastnila dalšího turnaje kategorie U7. Náš oddíl byl zastoupen hned dvojicí muřstev, která si vedla opět úspěšně. Obě obsadila druhá místa, když si připsala vždy jednu porážku a zbytek vyhrála. Dík patří všem zúčastněným včetně obětavého trenéra Jakuba.

Popis fotografie: Stojící zleva: Marek Laštovika, antonín Vilímek, Anna Šichová, Nicolas Vintr, Ema Oriničová,

ležící zlevaJakub Pecka,Dušan Soukup, ležící vepředu Filip Veverka

Tréninky - změny okolo přelomu roku

Hokejka-micek kopieVážení přátelé, chtěl bych vás seznámit s plánem tréninků před Vánoci a jednou redukcí již v roce příštím.
V týdnu, ve kterém nás čekají vánoční svátky proběhne normálně trénink kategorie U11 (v pondělí 21.12.), v úterý 22.12. se stejně tak uskuteční trénink v Kostelci (kategorií U9+), který by měl být tentokrát věnován především hře. Ke změně dochází ovšem u minibenjamínků, kdy se obě tréninkové skupiny tentokrát setkají na jednom společném tréninku v 18:00!
Počínaje středou se všechny tréninky ruší a my se potkáme až v novém roce, kdy od 4.1. bude obnoven běžný program tréninků. Jediná výjimka nás čeká ve čtvrtek 14.1., kdy se z technických důvodů ( ZŠ pořádá akci i v prostorách tělocvičny) neuskuteční školní kroužek pozemního hokeje ani trénink kategorie U9! Děkujeme za pochopení H.V.      

Doplněné turnaje U9 pro rok 2016

Vážení rodiče dětí za U9 hrajících, chtěl bych vás upozornit, že v aktualitách této gategorie bylo doplněno několik termínů turnajů, které se uskuteční v roce 2016. Pozamenejte si je, prosím, pečlivě do kalendáře. H.V. 

PF 2016

pf-2016-bilaPozemní hokej Mnichovice vám do nového roku přeje hokejku vždy na správném místě, tak aby to byl samý gól ve vašem životě !
Za všechny, co se „motají“ kolem hokeje pozemního Jan Veverka

Vánoční přání

Vanocni-stromecekKaždý malý chlapeček,
má v domečku stromeček.
Na hřišti má zase branku
a trenérku malou Lenku.
Hokejku si nosí svojí,
jeho rány se už všichni bojí.
Pepa,Honza,Kuba,Jana,
ale také Míra s Lenkou,
trénují nás velkou vervou.
A tak stačí povídání,
přejeme vám krásné hraní,
a bohatou nadílku,
mnoho dárků, štěstí, lásky
a z hokeje žádné vrásky.
Krásné vánoční svátky,
přejí Mnichovičtí hokejisté.


Turnaj U11 - 28. 11. 2015

2015-11-29-U11Celkem jsme sehráli 4 utkání. Naši soupeři byli: Hostivař chlapci, Hostivař mix, Bohemians chlapci a Kbely. S prvními třemi jmenovanými jsme prohráli, ale pouze o gól a v boji o celkové 4. místo turnaje jsme s týmem Kbel za konečného stavu 0:0 díky lepšímu skóre 4. místo uhájili. Turnaj byl dobrou přípravou před nadcházející halovou sezónou, vyzkoušeli jsme hráče na různých postech. Naší slabinou jsou jednoznačně nájezdy, na kterých musíme zapracovat!

Turnaj školních kroužků - 29. 11. 2015

2015-11-29-Turnaj-skolnich-krouzku

V neděli 29.11. proběhl v hale Sparty na Podvinném Mlýně již klasický turnaj školních kroužků. Mužstvo reprezentující ZŠ Mnichovice bylo samozřejmě při tom. Na turnaji, kde nejde tak moc o výsedky, bylo zastoupeno 18 škol z téměř celé republiky rozdělených do 3 skupin, ve kterých hrál každý s každým. Ve vynikající atmosféře se našim malým borcům převážně dařilo. Mužstvo poskládané z úplných nováčků i těch trochu zkušenějších si připsalo čtyři vítězství a jednu těsnou porážku.  
Mladí hráči ukázali velké nasazení a opravdovou bojovnost a nám nezbývá doufat, že si stejné vlastnosti přenesou do dalších turnajů ať pořádaných kroužkem, či našim oddílem. Všem, včetně rodičů moc děkujeme. (Fotografie najdete na Rajčeti) H.V.         

ME v pozemním hokeji

Vážení přátelé pozemního hokeje,
mezi 15.-17.1.2016 se uskuteční v hale Sparty na Podvinném mlýně významná událost a to halové mistrovství Evropy mužů. Jelikož svaz chce zvýhodnit své členy, byla nám nabídnuta možnost zakoupení cenově zvýhodněných vstupenek (přes oddílový kód). Vstupenky, které se dají běžně zakoupit na jeden den za 400,-Kč, je možné pořídit za cenu poloviční to jest 200,-Kč a celoturnajovou (na všechny tři dny), která běžně stojí 800-Kč je možné zakoupit za 300,-Kč. Výhoda se týká vždy 1člena oddílu + 1doprovod. Navíc pro děti do 140cm je vstup zdarma! Případné bližší informace naleznete na stránkách www.ticketpro.cz/jnp/sport/hokej/1724514-men-s-eurohockey-indoor-championship-2016.html .
Chtěli bychom vám tímto nabídnout možnost buď organizované společné návštěvy této akce, nebo alespoň možnost využití této slevy. Chtěl bych proto poprosit ty, kteří by se uvedené akce chtěli zúčastnit, aby mne kontaktovali na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a ve zprávě uvedli o kolik vstupenek a na který den by byl z vaší strany zájem. Následně vše vyhodnotíme a ve spolupráci s vámi dáme do hromady. Jelikož vstupenky jsou již nějakou dobu v prodeji, chtěl bych vás poprosit o vaší reakci v příštím týdnu, abychom vše nepropásli. Předem děkuji H.V.          

Mladší žáci - úspěšný začátek

2015-11-28-U13

V sobotu 27. 11. byla zahájena halová soutěž mladších žáků. Naši hráči si na úvod připsali dvě vítězství. Nejprve zdolali 6:1 Pragu a následně 4:1 mužstvo Českých Budějovic. Mezi úspěšné střelce se zapsal uzdravený Pepa Trnka 3x, dále pak Verča Pažitková 2x, Matěj Šplíchal 2x, Maty Hána 2x a Kuba Kudibal.
Za týden pak čeká naše mužstvo opravdová zkouška ohněm, jejich dalším soupeřem budou mužstva Bohemians a Hostivaře. 

 

Popis fotografie: Vpředu Adam Holík (brankář) na levé straně: Tomáš Veverka, Josef Trnka, Kristýna Šplíchalová, Matyáš Hána, zprava Jan Slavíček, Jakub Kudibal, Veronika Pažitková, Matěj Šplíchal. vzadu Lenka Fousková (trenérka)

Vánoční rozlučka 13.12. !

Vanocni-stromecekVážení přátelé hokeje pozemního a mnichovického zvlášť,
chtěl bych vás informovat, že na základě vašeho hlasování bylo vybráno datum rozlučky s letošním rokem 13.12.!!! Doufám, že si jej pečlivě zapíšete do kalendáře s tím, že tento den máte jasný program a to i ti, kteří dávali přednost druhému datu. Jakmile připravíme trošku podrobnější program, samozřejmě všem rozešlu pozvánky. 

Číst dál...

Turnaje - 21. 11. 2015 - nejmenší úspěšně !

2015-11-21-U9-HagiborV sobotu 21.11. se na "place" představili ti nejmenší. V pravé poledne se v hale Hagibor představila hned dvě mužstva našich nejmenších v kategorii U7. Mužstvo "modrých" v jehož barvách se do bojů zapojili hned dva nováčci (Toník a Anička Šichovi) skončilo s bilancí tří vítězství a jedné porožky. S podobnou bilanci skončilo i mužstvo "žlutých", které ke dvou vítězstvím přidalo remizu a jednu porážku.2015-11-21-U7-Hagibor

Hned po "drobotině" se na palubovku dostalo mužstvo benjamínků (U9), které si v turnaji, který jsme pořádali, vedlo opět na výtečnou. V prvním utkání zdolalo dvouciferným skorem 10:0 !!! mužstvo Praga "B", po té porazilo České Budějovice 4:0, následně v jednoznačně nejhokejovějším utkání celého turnaje zdolalo po velkém boji mužstvo Presidenta 4:2 a v posledním utkání již v tréninkovém tempu dohrálo turnaj s Áčkem Pragy (6:0). Pokud bych měl někoho pochválit, tak doporučuji si přečíst "kompletní" soupisku pod obrázkem!

Číst dál...

Přípravná utkání aktualizace 17.11.!!!

Vážení přátelé hokeje pozemního,

po dost složité komunikaci s mužstvem Bohemians, se nám podařilo dotahnout přátelská utkání. Jedná se o utkání kategorie U13 , které se bude konat v pátek 27.11. od 17:15 na Hagiboru. Jmený seznam účastníků naleznete v dané kategorii v sekci aktuality, zároveň vám rozešlu v průběhu tohoto týdne přesné instrukce. Utkání kategorie U11 se uskuteční hned tento pátek 20.11. od 16:15 (sraz v 16:00). Všichni přihlášení obdrží mejl s instrukcema. Pokud tomu tak nebude, ozvěte se mi prosím na moji adresu. Předem moc díky. H.V.     

Upozornění

VykricnikProsím - upozorněte děti, které chodí na tréninky do tělocvičny přímo z družiny, že si musí vzít s sebou všechny věci.
V 17:00 se totiž zavírá mříž - průchod do školy- a děti by pak pro své věci nemohly.

Turnaje - předběžné rozlosování !

Hokejka-micek-caraVážení přátelé pozemního hokeje, dostalo se nám do rukou rozlosování turnajů a soutěží pro zimní halovou sezonu. Pro vaše možné plánování níže uvádím termíny, konání jednotlivých akcí. Mám sice k dispozici i časy jednotlivých utkání, ale jelikož doufáme, že se ještě něco změní (například více jak dvou hodinové prostoje), poskytl bych vám je, až budu mít jistotu, že jsou definitivní.

Mladší žáci: 28.11., 6.12., 16.1., 24.1., 7.2., 14.2., 20.2.  
U11: 19.12., 10.1., 23.1., 13.2., 21.2. + samostatný turnaj 28.11. !
U9: 21.11., 19.12. (snad i něco v novém roce, ale zatím neni určeno)
U7: některé z termínů 21.11., 13.12., 19.12. (snad i něco v novém roce ..)
H.V. 

Tréninky - změny !

VykricnikVážení přátelé, s ohledem na "miniprázdniny" a státní svátek v začátku příštího týdne se částečně upravuje program tréninků. Ruší se pondělní trénink kategorie U11 (16.11.), dále se ruší oba tréninky kategorie U7 v úterý (17.11.). Naopak se uskuteční úterní trénink v Kostelci dle běžného programu (to jest od 18:00 do 19:00 pro kategorie U9-U13 a následně od 19:00 pro dorost a dospělé). Další tréninky proběhnou dle běžného programu. H.V.   

Doobjednávka triček a nové klubové oblečení

Tricko-2015-predniZájem o pštrosí trička je opravdu velký, takže už nám některé velikosti chybí. Ale nebojte rozhodli jsme se je doobjednat, takže do Vánoc budou další - kdyby je náhodou chtěl někdo od Ježíška. V případě, že si chcete tričko objednat napište svůj požadavek na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. trička vám po hododě doručíme na trénink.

Zájem o klubová trička nás velmi těší a proto jsem se rozhodli, že připravíme celou kolekci klubového oblečení. V současné době poptáváme firmy. Chceme sehnat kvalitní oblečení za příznivé ceny :-) Jakmile budeme vědět podrobnosti, tak vás budeme informovat.

Memiriál Dr. Pošíka 2015 U9 v rukou Mnichovic!

2015-11-08-U9-memorial-Dr-PosikaJediná předsezonní příprava kategorie U9 dopadla na výbornou! Po vítězstvích nad Kbely (4:0), Presidentem (5:2), děvčaty Slavie (5:1) a děvčaty Bohemians (4:0) přivezlo naše mužstvo pohár za vítězství. Dík patří všem zúčastněným i jejim obětavým rodičům. H.V.

Popis fotografie: Stojící zleva: Jiří Černý, Filip Jiroušek, Šimon Šubert, Filip Veverka, Tomáš Veverka, Matáš Žvejkal (brankář), Prokop Rubiš, Tadeáš Firbach, Václav Vilímek

 

Facebook

FacebookJiž delší dobu přemýšlíme  o tom, že by bylo skvělé mít i facebookové stránky našeho klubu. Bohužel již to není v našich silách, abychom je spravovali, proto hledáme dobrovolníka, který by se toho ujal. Jednalo by se o založení profilu a pak vkládání aktualit. Veškeré podklady by bylo možné čerpat přímo z našich webovek či fotogalerie. Případným zájemcům moc děkujeme :-)

Zrušený turnaj

Hokejka-micek-caraVážení přátelé, s ohledem na to, že došlo ke zkrácení pronájmů hal pro pořadatele turnajů "Pošík" a "17.listopadu" došlo i k redukci účastníků na těchto turnajích. Bohužel se tato skutečnost dotkla výrazně i našich mužstev. Z turnaje 17.listopadu bylo mimo jiné vyřazeno naše mužstvo mladších žáků. Stejný turnaj se vůbec neuskuteční v kategorii U11, kde jsme byli rovněž přihlášeni. Jedinou akcí, kterou se před zimní soutěží zúčastníme zbývá "Pošík" 8.11. pro kategorii U9. Jelikož ovšem máme pouze jedno mužstvo mohl jsem zatím oslovit pouze část našich hráčů, v případě došlých omluvenek rád obešlu další.

Děkuji za pochopení H.V.      

Turnaj školních krooužků 29. 11. 2015

Turnaj-krouzku-15-11Kdy: 29. 11. 2015
Kde: Podvinný mlýn, Praha 9

PROGRAM:
09:30 PŘÍCHOD ŠKOL
10:00 ZAHÁJENÍ TURNAJE
13:00 EXHIBIČNÍ ZÁPAS
cca 16:00 VYHLÁŠENÍ

přesný program ještě upřesníme dle počtu přihlášených škol

Číst dál...

Lékařské prohlídky

Vážení rodiče, předně bych vám chtěl poděkovat za uhrazení členského příspěvku, ke kterému došlo v drtivé většině případů. U těch několika málo opačných případů bych vás požádal o brzkou úhradu, případně o kontaktování, abychom si případně stanovili splátkový kalendář.
Naprosto opačná situace je ovšem v záležitosti lékařských potvrzení, kterých jsem obdržel bohužel jenom minimum. Žádám vás tímto o co nejrychlejší nápravu. Případná abscence potvrzení může přinést potíže nám, ale i vám. Děkuji H.V.    

Pepa má 40!

2015-10-22-Pepa-40Přejeme vše nejlepší!

Děkujeme za vše co pro hokej děláš a do dalších let, přejeme hodně zdraví a sil.

Více fotografií ve fotogalerii.

PS:Děkuji všem za krásný dort a obrovské překvapení. Akorát tam má být 30 a ne 40 , ale to nevadí.

Pepa 

Mladší žáci - 18. 10. 2015

2015-10-18-U13-PragaJen bych chtěl sdělit své dojmy z mého prvního koučování mladších žáků :

v obou zápasech jsme byli výrazně lepším a hokejovějším týmem. Soupeři jsou většinou o 4 roky starší a asi o půl metru vyšší. Opravdu krásný výkon všech hráčů! Technika hole a jejich přehled na hřišti jsou úžasné....   Takže už jen trénovat rychlost a vytrvalost!

Díky kluci a Eldo za neděli :-)

Mirek

Číst dál...

Tréninky

VykricnikVážení rodiče, s ohledem na zajíčanající zimní období a prázdniny v příštím týdnu upřesňujeme program tréninků v nejbližším období.
26.10. - trénink dle běžného letního provozu od 17:00 na hřišti
28.10. - trénink mladších žáků odpadá (státní svátek)
29.10. - trénink odpadá (prázdniny)

od 2.11. začínají tréninky v tělocvičně - rozpis kdo, kdy, kam bude uveřejněn na stránkách během tohoto víkendu (individuálně i samozřejmě rozešlu)
H.V.   

Trička pomalu ubývají - neváhejte!

Tricko-2015-predniVážení, chtěl bych vás tímto informovat, že s prodejem našich oddílových triček jsme přesně v polovině. Ze 70 objednaných "kousků" nám jich zbývá přesně polovina - to jest 35. Kromě velikosti "M", která je bohužel již vyprodána, jsou všechny ostatní ještě k dispozici. Pokud by jste měli o dané tričko zájem, tak připomínám, že je možné jej za 280,-Kč zakoupit v závěru každého tréninku, případně vám jej mohu po předchozí dohodě individálně donést na turnaj, či jinou obdobnou akci.

Na závěr musím poděkovat všem, kteří si jej již zakoupili a tím přispěli částkou přesahující 60Kč (celkem již cca 2000,-Kč) na tréninkové pomůcky pro naše děti. Ještě jednou díky H.V.

 

Na Slavii U11 - 2x 5.místo

2015-10-18-U11-SlaviaV posledních podzimních turnajích kategorie U11 obsadila obě naše mužstva 5.místa.
V dopoledním turnaji naše mužstvo v základní skupině prohrálo po boji s pozdějším vítězem turnaje, mužstvem Hostivaře 0:1 brankou ze samostatného nájezdu, následně hladce 5:0 přehrálo béčko Českých Budějovic a v rozhodujícím utkání o postup do semifinále prohrálo 2:3 s mužstvem z Litic. V boji o konečné úmístění pak porazilo 1:0 děvčata ze Slavie a v závěrečném utkání si hledce poradilo s áčkem Českých Budějovic. Z našeho mužstva je nutné pochválit za práci v zadu Verču Pažitkovou a Šimona Pacourka a z útočníků určitě nejvíce dobré práce předvedl Vojta Baran.

Číst dál...

Turnaj U11 - 11. 10. 2015 ve Kbelích

2015-10-11-U11-KbelyDne 11.10.2015 se mnichovické naděje do 11 let zúčastnily turnaje ve Kbelích. Svou místy až ukázkovou hru rozehrála hned 2 družstva - holky 'Mnichovice B) a kluci (Mnichovice A). Účastníci byli rozděleni do dvou skupin po 5 týmech.

 

Číst dál...

Mladší žáci 11. 10. 2015 v Hostivaři

2015-10-11-U11-HostivaDnešní výsledky:
Olomouc 3:1Mnichovice (Tykal)
Velmi líná hra se spoustou chyb ve středu hřiště. Náš nedůraz a spousty ztracených míčků, právě z nedůrazu z akcí jeden na jednoho. A navrácení se hráčů se podepsalo na prohře 3:1.

Mnich 8:3 Slavia
Moc pěkný zápas plný hezkých akcí. A konečně prosazení v útoku. Tři góly padly z rohu. Ostatní ze hry, po pěkné kombinační hře nebo doražkach. Všichni plnily co měli a proto se mohli radovat z vítězství.
Lenka

Číst dál...

Mnichovice ovládli Slávii

 V sobotu 10.12015-10-10-U9-Slavie0. se na hřišti Slavie uskutečnil poslední podzimní turnaj kategorií U7 a U9. Mnichovice reprezentovala dvě mužstva v obou kategoriích a reprezentovala úspěšně. Minibenjamínci vyhráli všechna svá utkání a obsadili samozřejmě první místa ve svých skupinách. Výsledkově ovšem nezaostali ani benjamínci, kteří taktéž vyhráli obě skupiny a t2015-10-10-U7-Slaviao bez jediné porážky a završili tak "superúspěšný" podzim, kdy jsme vyhráli všechny turnaje, kterých jsme se zúčastnili.
Závěrem musím poděkovat všem hráčům a jejich rodičům a budu doufat, že se ve stejně hojném počtu budeme scházet i na halových turnajích, které nás od listopadu čekají. H.V.    

Číst dál...

Klubové tričko

Tricko-2015-predniNa základě ankety, kterou jsme provedli v jarních měsících tohoto roku, jsme pro vás připravili první překvapení k 75.výročí založení našeho oddílu. Jednoznačným vítězem vašich odpovědí bylo tričko ! Nyní se na vás již tváří z našich stránek a v nejbližších dnech, bude možné si jej již zakoupit. K prodeji bude vždy na začátku a konci každého tréninku u mně, případně u Veroniky. Tričko jsme nechali vyrobit v několika velikostech, aby jste si mohli obléknout to správné. Jeho cena je jednotná 280,-Kč. 

Číst dál...

Dorost doma proti Slavii

2015-10-DorostSouboj dvou družstev  z čela tabulky soutěže, přinesl nádherný zápas s mnoha šancemi  a krásnými kombinacemi. Převážnou část zápasu bylo naše družstvo lepším týmem a více si šlo za vítězstvím. Kvalita soupeře ovšem byla viditelná a zbytečnou nervozní hrou a neskutečně mnoho neproměněnými šancemi v závěru zápasu, dokázal soupeř z Edenu snížit  a postarat se tak o dramatický závěr zápasu. Nakonec se našim klukům podařilo vítězství udržet a porazit tak doposud první tým v tabulce Slavii Praha 3:2.

 

Číst dál...

Turnaj benjamínků a minibenjamínků v Mnichovicích - 4. 10. 2015

2015-10-04-U7-Mnichovice

V neděli 4.10. proběhl na našem hřišti svým rozsahem asi největší turnaj v historii. V kategoriích U7 a U9 se představilo 30 mužstev téměř z celé pozemně hokejové republiky (mimo jiné z Hradce Králové a Českých Budějovic). 2015-10-04-U9-Mnichovice
V obou kategoriích jsme měli své početné zastoupení. V kategorii U7, kde se nehrálo o umístění zaznamenala naše mužstva smíšené výsledky. Největším naším úspěchem je především to, že se nám podařilo postavit hned 3mužstva a především odhodlání s jakým nastoupili zejména nováčci je velkým příslibem do budoucnosti.

 

Číst dál...

Mnichovice v Hokeji na zemi v České televizi

Hokej-na-zemiJak již jsme vás infotmoavali na Velké ceně Prahy natáčela i Česká televize pořad Hokej na zemi. Tento díl byl vysílám v sobotu 3. 10. Podívat se na něj můžete zde

Přípravka na Pragovce bronzová

V sobotu 3.10. proběhl další ze serie turnajů přípravek. Tentokrát jsme se zúčastnili akce na hřišti Pragy společně s mužstvy z Rakovníka (3x), Kbel, Bohemians a domácích. Po nepříliš výrazných výkonech získalo naše mužstvo pohár za třetí místo, ale výkonem rozhodně nenadchlo. Po vítězství v základní skupině (Rak B 5:0, Praga 3:0) nás do boje o bronz poslalo mužstvo Kbel (2:1), kde jsme opět pžehráli domácí Pragu, tentokrát 3:2. Věřme, že příště to snad bude lepší. H.V.

Turnaj přípravek v Mnichovicích - 28. 9. 2015

2015-09-28-U11-MnichoviceDvojnásobným triumfem domácích barev skončil turnaj přípravek, který se konal na domácím hřišti. V konkurenci mužstev Bohemians, Hostivaře a Českých Budějovic triumfovala obě naše chlapecká mužstva již v základní skupině. V semifinále si pak modré Béčko hladce poradilo s mužstvem Bohemians. Oranžové Áčko pak urvalo postup v souboji s Hostivaří v napínavých nájezdech. Finále pak bylo opravdovým vrcholem turnaje, v kterém se rychle přelévala hra na obě strany. Šťastnějším mužstvem pak bylo mužstvo modrých, které proměnilo těsně před koncem jednu z mnoha šancí a zvítězilo 1:0. Nutno pochválit je ovšem i dívčí družstvo, které si v chlapecké konkureci vedlo herně také dobře a jen velké množství neproměněných šancí je srazilo na šesté místo. Všem hráčům patří velký dík za skvělé výkony, stejně tak je nutné poděkovat trenérům za jejich skvělé vedení. H.V.   

 

Číst dál...

28. 9. 2015 - odpadají tréniny

VykricnikVzhledem k tomu, že v pondělí 28. 9. 2015 je státní svátek, tak odpadjí pondělní tréninky pro všechny věkové kategorie.
Pokud se ani tento den nechcete o pozemní hokej ochudit, tak přijďte od 10:00 k nám na hřiště, neboť zde probíhá turnaj přípravek a naše barvy budou hájit hned tři družstva, tak přijďte podpořit naše hráče.

Muži v Kadani

2015-09-MuziDružstvo mužů, na těžkém terénu (umělá tráva určená pro fotbal) si nakonec poradilo s domácím mužstvem Kadaně 1:3. Kdy domácí předváděli hru , která připomínala začátky pozemního hokeje  a to tak zvanou nastřelovanou. Naše družstvo se drželo taktických pokynů a hrálo svojí hru. Bohužel technická hra na již zmiňovaném terénu nám opravdu nešla. Našemu výkonu nepřispěl ani slabý výkon rozhodčích, kteří nechali hru plynout až za hranice pravidel.

Pepa Slavíček

 

Číst dál...

Benjamínci řádili v Hradci Králové (26. 9. 2015)

2015-09-26-U9-Hradec-Kralove

Finále Mnichovice A - Mnichovice B, tak vypadal dnešní turnaj v Hradci Králové! V konkurenci šesti mužstev domácího Hradce a mužstva Jičína nenašli naši "borci" konkurenci. Jedinou porážku nepoznalo v základní skupině ani jedno z mužstev, takže obě postoupila do finále, kde oranžoví (Mnichovice B)  přesvědčivě přehráli svého soupeře. Nutno podotknout, že mužstva táhli především zkušení borci, ale snahu předvedli i ti mladší. Vždyť hned tři z nich byli dnes v této kategorii poprvé (Jirka černý, Filip Veverka a Dušan Soukup). Je vidět, že kvalitní trénink lidí kolem Pepi Slavíčka přináší své výsledky ve všech kategoriích. H.V.     

Číst dál...

Brigáda

Vážení přátelé, pouze upřesňuji, pokud by měl někdo čas zítra, nebo v pátek (vždy mezi 17.a 19.hodinou), kdy budu určitě přítomen, budeme moc rádi, pokud nám pomůžete s přípravou areálu na blížící se turnaje. Pokud by měl někdo možnost vzít křovinořez, určitě nebude zahálet. Předem moc díky H.V.    

Mládežnické turnaje v Mnichovicích

2015-Turnaje-podzim-A3-1Vážení přátelé mládežnického pozemního hokeje, dovolte, abych vás pozval na dvě nejvýznamnější události podzimní sezony, které se uskuteční na našem hřišti.
První událostí je turnaj přípravek, který se uskuteční v pondělí 28.9. od 10:00. Na turnaji se kromě našich čerstvých vítězů VC Prahy zůčastní mužstva Českých Budějovic, Hostivaře a obvyklého rivala z Prahy, mužstva Bohemians.
Druhou lahůdkou pak bude turnaj benjamínků a minibenjamínků, který se uskuteční v neděli 4.10. opět od 10:00. Turnaje se zúčastní více jak dvacet mužstev téměř z celé pozemně hokejové republiky. Mimo jiné Hradec Králové, Slavia Praha a mnoho jiných.
Přijďte se podívat jak krásným sportem může být pozemní hokej a přijďte povzbutit zejména ty "naše"  Honza Veverka     

Mnichovice vyhráli velkou cenu Prahy !!!

2015-09-19-Velka-cena-Prahy-1Sérii dobrých výsledků našich mládežnických mužstev prodloužila tuto sobotu mužtva přípravek na Velké ceně Prahy. V konkurenci 12 nejlepších mužstev (11 českých + slovenské Šenkvice) dané kategorie obsadilo Béčko výborné sedmé místo a Áčko dokonce získalo pohár za celkové prvenství! Obdivuhodný byl i způsob, jak se k metě nejcenější dostalo. 

Číst dál...

Prosba o pomoc při přípravě areálu

Vážení rodiče,
s ohledem na naše maximální víkendové turnajové vytížení nejsme letos schopni uspořádat obvyklou podzimní  brigádu v našem areálu. Jelikož je ovšem některé údržbové práce provést , zejména v souvislosti s blížícími se turnaji mládeže, chtěli bychom vás tímto požádat o pomoc. Rádi bychom v závěru příštího týdne (některé odpoledne) minimálně posekali okolo hřiště, poklidili odpadky a v případě dostatečného počtu i připravili starou umělku k odvozu na skládku (nutno zbavit písku).

Tak pokud budete někdo mít čas přijdte nám pomoc. Předem moc děkuji H.V.