Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Na turnaj školních kroužků přišel i kouzelník!

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Na turnaj školních kroužků přišel i kouzelník!

20190309Turnaj skola Slavia42a20190309Turnaj skola Slavia179aJednička s hvězdičkou všem hráčům mnichovické základky za dnešní turnaj školních kroužků na Slavii!
Super hráči a jejich skvělé výkony, úžasní diváci (hlavně ti z Mnichovic) a organizace klapala, jak na drátkách. Prostě skvělá sobota s pozemním hokejem.
Fotky z turnaje najdete na rajčeti zde

První zápas jsme zahájili sice trochu rozpačitě, ale rychle jsme se otrkali a od dalšího zápasu to už byla spanilá jízda našeho týmu.
V předpovědi meteorologů na dnešek zaznělo pouze varování před silnými větry, ale vítr jsme ze soupeřů rozhodně neměli. Jak se nakonec ukázalo, měla spíš zaznít výstraha na lavinové nebezpečí nebo na tornáda, protože naše útoky na branky soupeřů těžko lze k něčemu jinému přirovnat.

Náš tým ve složení Vojty Bergera, Klárky Bergerové, Vojty Císaře, Tadeáše Demka, Terky Filipovské, Tomáše Málka, Vojty Mánka a Viktorky Severýnové prostě klapal jak hodinky, takže suverénně nejhlasitější ovace při vyhlášení turnaje byly na místě.

Holky se v zápasech soustředily, aby před vlastní brankou bylo pěkně „uklizeno", takže úspěšně odrážely útočné pokusy soupeřů, a kluci na lovu před brankou soupeře pak zas soutěžili, kdo dá víc gólů. Holkám v obranné činnosti také vydatně pomáhali...takže jako ze života.

Díky moc Jardovi Málkovi za skvělé fotky. Těšíme se na tak na další, v pořadí už 16. ročník ...a možná zas přijde kouzelník, který byl fakt, fakt dobrej!
20190309Turnaj skola Slavia246a