Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Benjamínci na Hagiboru s bohatou vánoční nadílkou pro své soupeře!

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Benjamínci na Hagiboru s bohatou vánoční nadílkou pro své soupeře!

2018-12-16-U8 Hagibor22018-12-16-U8 Hagibor1

V neděli, 16.12.2018, se konal turnaj kategorie U8 a naši mnichovičtí Benajmíci přivezli svým soupeřům už před Vánocemi pořádnou gólovou nadílku.
Do dopolední a odpolední části turnaje jsme nastoupili opět jako jediný klub se třemi týmy. Přihlašovat 3 týmy v době, kdy všude řádí kašlíčky, rýmičky, virózky a angínky, je sice trochu odvážné, a také jsme chvílemi kvůli omluvenkám měli lehce zamotané kebule, jak sestavy hráčů poskládat, ale nakonec se ukázalo, že děti z Mnichovic a okolí mají pevný kořínek. A hlavně, hokej jim jde! 
Pár fotek z turnaje najdete na rajčeti zde.

V dopolední části turnaje hráli naši Gepardi s trenérkou Martinou. Bětka Jarošová, Tereza Filipovská, Filip Meller a Ondrové, Stejskal a Hora, procházeli celým turnajem, jako nůž máslem. Sklonit se museli akorát před áčkem Hostivaře. Skvělou hru a výsledky by se asi dali nejvýstižněji shrnout slovy trenérky Martiny k hráčům na konci turnaje „Tak dneska jste opravdu hráli hokej!". Co dodat? Snad jen to, že tradiční bojový pokřik „Mnichovice, bojovníci, bojovnice, dáme gólu, nej nej více" si v šatnách s hráči dalo i pět pyšných taťků!


Odpoledne pak nastoupili Jaguáři a Pumy a mnichovický koncert z části pokračoval.

Jako „zanícený divák" (ani nevíme, jaký zánět trenéra Jakuba v neděli trápil) hodnotil vystoupení Jaguárů takto:
„Předem musíme říct, že obě mužstva nadělila svým trenérům a rodičům skvělý zážitek a soupeřům nespočet gólů. Jaguáry, za které hráli Gábinka Poslušná, Adam a Honza Šubrtovi, a Kuba Šulc, zkušeně vedla trenérka Tereza. Všechny zápasy hráli v obraně Gábinka vlevo a Adam vpravo. V útoku se střídali Honzík s Kubíkem. Oba obránci jsou zkušení borci a oba si mezi sebou míče posílali s razancí a většinou přesně. Oba také krásně zvládali nahrát dopředu útočníkům jak napřímo, tak s využitím mantinelů. Nechce se věřit, že oba ještě loni hráli za U6! Oba útočníci nabuzení výkonem obránců předváděli zatím nejlepší hokej, který jsme od nich kdy mohli vidět. Jediné zaváhání týmu přišlo v zápase se Slávií, kdy se zpočátku zalekli o hlavu větších protihráčů, než byli oni sami. Když ze sebe sklepali nervozitu, byli schopni přebrat otěže utkání a významně snížit. Poslední zápas byl již také zcela v naší režii. Nelze vyzdvihnout jednotlivé výkony. Všichni šlapali na 120 % svých možností :-)"


A jak viděl svůj tým Pum trenér Michal?


„Tým Pum hrál v neděli na Hagiboru ve složení Marik a Shye Blažkovi, Michal Jirsík, Verča Sádlová a Bára Fišerová. Na marodce se bohužel ocitli původně nominovaní Venda Dvořák a Martin Jeřábek. V obraně začínal Marik s Míšou a Verčou v útoku, posléze se zkoušely i jiné varianty. Úvodní zápas s Presidenty byl ve znamení vyrovnaného souboje, který jsme nakonec těsně prohráli. Druhý zápas s kbelskými Vrtulemi jsme však rozdílem třídy vyhráli, kdy se podařilo, na co hráči sáhli. V útoku hlavně exceloval Marik, který se konečně rozběhal a ukázal, že jeho velkým plusem je rychlost. Veronika zase dávala přesné přihrávky, ze kterých vytěžil několik gólů i Míša, který se po tréninkovém výpadku po nemoci rychle oklepal. Třetí zápas se slávistickými Draky jsme opět smolně prohráli, a to po zbytečných osobních chybách, kdy se obránci zapomínali vracet k bráně, hokejky měli ve vzduchu či přihrávali špatně příčně přes obranné pásmo. Útočníci zase nezvládali pořádně zpracovat přihrávky. V rozlosování po základní části jsme narazili na další tým slávistů, se kterými jsme uhráli remízu, a nakonec výhrou v posledním zápase opět s Vrtulemi potvrdili, že tento turnaj byl pro Pumy na Hagiboru zatím nejvydařenější, i když trenéra to stálo vykřičené hlasivky. Tímto musím děti moc pochválit, protože bylo vidět, že hráli co nejlépe to šlo. I přesto však bylo vidět, že je co zlepšovat. V základních prvcích, jako jsou přesné a pořádné přihrávky, o střelbě bekhendem ani nemluvě.