Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
14. Celorepublikový turnaj školních kroužků - samozřejmě za účasti mirošovické a mnichovické školy!

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

14. Celorepublikový turnaj školních kroužků - samozřejmě za účasti mirošovické a mnichovické školy!

2018-11-24 Skolni kouzkyV sobotu, 24. listopadu 2018, proběhl tradiční celorepublikový turnaj školních kroužků na pražské Slavii. Tohoto velkého svátku pozemního hokeje pro děti se účastnilo celkem 21 týmů z celé země a naše společné družstvo žáku ZŠ Mirošovice a ZŠ T.G.M. Mnichovice samozřejmě na akci nechybělo.

Fotky z turnaje najdete na rajčeti mnichovického hokeje pod odkazem zde

Náš tým vedl do bojů trenér Jakub Šubrt. Ten bezprostředně po turnaji uvedl: „Všechny děti musím moc pochválit, hráli s velkým nasazením a obrovskou oporou byli i oba brankáři. Také musím ocenit všechny rodiče, kteří svým dětem fandili a podporovali celý tým."


Náš tým hrál ve všech zápasech velmi sebevědomě a všem divákům v hale předváděl skvělý hokej. Na soupeřovu branku se naše útoky valily jako nezadržitelné laviny, které zpravidla končily vstřelenou brankou do soupeřovy sítě. Celým turnajem naši borci prošli bez jediné prohry. Pokud děti zrovna nehrály, mohly se vyřádit na hřišti funkey hokeje, na skákací trampolíně nebo se nechat proměnit v princeznu či obávanou šelmu kresbou na obličej.

Co dodat?
Dobře organizovaný turnaj, kterým všechny přítomné v hale prováděl pohotový konferenciér, skvělí rozhodčí z řad hráčů naší dorostenecké reprezentace a zakončený slavnostním vyhlášením s předáním pohárů z rukou předsedy svazu.

Kdo u toho byl, tak se mu to muselo líbit a nezbývá než se těšit na další turnaj s minimálně stejným nábojem a atmosférou!