Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Kbelský sokolík ukončil turnajový podzim Benjamínků!

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Kbelský sokolík ukončil turnajový podzim Benjamínků!

2018-10-21-U8 Kbely12018-10-21-U8 Kbely2

 V neděli, 21. října 2018, sehráli naše týmy Benjamínků poslední turnaj letošního podzimu. Na zápasy do Kbel se sjelo celkem 19 týmů, čímž byla překonána největší podzimní účast na jednom turnaji. V samotném závěru sezóny jsme tak v Mnichovicích přišli o „titul“ největšího turnaje podzimu (našeho domácího turnaje se účastnilo 18 družstev), ale to nevadí. Naši kbelští kamarádi si to zaslouží, protože jako organizátoři měli a mají skvělou pověst. Ozdobou pak bylo slavnostní vyhlášení, kdy k hráčům promluvil zakladatel oddílu, pan Jiří Kačmařík, v sokolském kroji, a připomněl všem přítomným blížící se výročí vzniku republiky. Pozornost většiny hráčů se už v tu chvíli upínala na medaile a starost, jestli na ně vyjde řada.

Fotky z turnaje najdete na rajčeti zde.

Za Mnichovice se turnaje účastnilo celkem 19 hráčů z celkových 26, kteří jsou na soupisce. To je skvělé, a za to patří velký dík hlavně všem rodičům, kteří na turnaje své děti doprovázejí a trpělivě s nimi tráví víkendový čas na hřišti i mimo něj. Naši hráči se jim pak odměňují převedenou hrou, ve které nechybí bojovnost, nasazení, ale i technika, chytré kombinační akce a góly v sítích soupeřů.

Jako první do turnaje nastoupili naši Jaguáři. Tým ve složení Jan Šubrt, Jakub Šulc, Ondřej Stejskal, Michal Cileček, Mikuláš Krajíček a (ze šestek vypůjčená) Anička Kleinová vedla do bojů trenérka Tereza Poslušná. Ten, kdo sleduje Jaguáry od první chvíle, kdy se na začátku září dali dohromady, musel dnes zkrátka žasnout. Se všemi soupeři sehráli vyrovnané zápasy, hráči si dobře střežili své pozice, stříleli branky a měli spoustu odvahy. Zkrátka na všechny přihlížející dnes Jaguáři museli působit jako sebevědomý tým.

Herní strategii a taktiku našemu týmu Pum ordinoval na turnaji trenér Michal Jirsík a i jeho hráčům se dařilo. Těžko říci, kdo z hráčů se více zasloužil o velmi slušnou pozici pro nadstavbovou část turnaje. Zda to byli všudepřítomní Marik Blažek a Michal Jirsík, či obětavá jistota při narušování soupeřových útoků v podobě Dominika Maliny, nebo to vymyslely a zařídily naše chytré lišky s bojovností divokých pum Bára Fišerová, Adélka Malinová a Shaye Blažková. Opravdu nevím. Co je jisté, že jsme viděli krásné zápasy a super výkony.

Trenérky Martina Babická a Šárka Scheinerová měly k dispozici tým Gepardů kompletní a na předvedené hře to bylo znát. V zápasech se střídaly dvě vyrovnané trojice a bylo úplně jedno, jaké jméno v tu či danou chvíli bylo na hřišti. Gábinka Poslušná, Martin Jeřábek, Ondřej Hora, Adam Šubrt, Filip Meller a Matouš Bára tvoří dlouhodobě kompaktní tým, který mezi sebou spolupracuje a komunikuje. Trenérky z těchto „ingrediencí“ pak zpravidla namíchají pro soupeře smrtelné koktejly a zároveň divákům uvaří i vydatnou pozemně hokejovou šmakuládu v podobě krásných herních kombinací a vydařených akcí jeden na jednoho.

Za vyprání dresů děkujeme Báře Fišerové a věříme, že to zvládne i bez větší pomoci maminky Martiny.

Již brzy se můžeme těšit na podobné hokejové zážitky, jen se na pár měsíců za nimi přesuneme do haly.

… Moment, tady něco neštimuje! Na začátku se píše o 19 hráčích Mnichovic, ale když to přepočítám - Jaguáři šest hráčů, Pumy šest hráčů, Gepardi šest hráčů, to je celkem osmnáct.

No jasně, málem bych zapomněl na Terezku Filipovskou, která hrála za „All Stars Team“ složeného z hráčů různých družstev a který dorovnal dvacítku týmů do rozlosování. Zkrátka nechala se koupit za to, že jí zůstane zářivě oranžový dres a kšiltovka, a proto pštrosa na prsou dnes na sobě neměla. …V tom měl určitě prsty nějaký vtíravý hráčský agent, který už neví, jak by soudržnost a týmovost mnichovického družstva Benjamínků narušil. :o) Tak to samozřejmě nebylo. Organizátoři potřebovali pro hladký průběh turnaje postavit ještě jeden tým a budiž Terezce ke cti, že se na konci s ostychem ptala svých trenérek, zda si může s mnichovickými zazpívat společný bojový pokřik.