Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Nejmenší turnaj U10 na podzim

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Nejmenší turnaj U10 na podzim

2018-10-07Až dalekou cestu jsme tento týden vážili do českých budějovic. Doprava v neděli ráno byla bez problémů, tak jsme všichni 45minut před začátkem stepovali zimou na hřišti. Počasí naštěstí vydrželo bez deště, nicméně teplota kolem deseti stupňů nebyla moc příznivá.

Turnaj byl doopravdy mini. Domácí + 2x Mnichovice + 2x Slavia.


Kluci
První zápas proti holkám jsme zvládli. Sice s velkými výhradami trenéra na výkon a rozestavení, ale zvládli.
S Českými Budějovicemi byla hra lepší, ale i soupeř byl výrazně dál. Proto jsme nakonec prohráli i když pozitivem pro mě je to, že asi v polovině zápasu jsme si vytvořili i tlak a domácí zamkli do kruhu.
Třetím soupeřem byli slávističtí kluci, což bylo jednoduché utkání, které jsme zvládli dobře i pozičně i nasazením.
Poslední soupeř byly slávistické holky. Ty jsme po chvíli přehrávali 2:0, ale po vystřídání dokázal soupeř vyrovnat. Nasazení původní čtveřice již výsledek nepřineslo, protože klukům došly síly. Nakonec pěkné utkání, které jsme prohráli vlastní špatnou obranou hrou. Aby jeden bránil a tři se dívali, to nejde. Ale doopravdy síly nám chybějí, více musíme natrénovat fyzičku.
Suma sumárum místo 3 z 5.
Výsledek dobrý , ale co mě velmi těší je vidět výrazné zlepšení v koncentraci, přístupu k zápasu, soustředění… V neděli to bylo již 4 děti, kteří se snažili a předvedli dobré výkony.
Obranná fáze s Kikim a Tomášem, které doplňoval Marek, toho bych se chtěl přidržet i nadále…. To je určitá jistota.
Útok je potřeba zlepšit. Kubova bezmoc, kdy neproměnil ani jednu střelu z deseti v utkání proti holkám, ukazuje na to že musíme potrénovat koncovku.
A konečně se letos několikrát povedla souhra obrna útok + rychlé přihrávky před bránu. Možná začneme v hale už i s taktikou ...

 

Holky

Posíleni 6ti letou Gábinkou a poprvé letos s Kikinou jsem dosáhli nejlepšího výsledku, co se celkového pořadí týče, 5. místo je pěkné a nezkazí nám to ani fakt, že bylo jen 5 týmů.

Nebudu podrobně popisovat jednotlivé zápasy, kdy výše skóre určovala kvalita či nekvalita hry v obranné řadě, v útoku jsme nepředveli vůbec nic. Asi nejlepší zápas se semknutou obranou jsme předvedli proti slávistickým holkám, kde jsme dotali jen 3 góly a všechny jen z trestného nájezdu.

Potřebujeme leadera schopného udržet míček a dokázat něco vpředu. Pokud o někom víte, sdělte nám to v komentáři :)