Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Šéf svazu předal medaile našim Benjamínkům!

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Šéf svazu předal medaile našim Benjamínkům!

2018-10-06-U8-Mnichovice

V sobotu, 6.10.2018, pořádal náš klub turnaj kategorie U8 Benjamínci a byla to zkrátka paráda!
Kromě tradičních pražských soupeřů jsme přivítali družstva z Hradce Králové, Litic a Rakovníka, takže při vlastních zápasech se naše hřiště rozzářilo všemi rozličnými barvami dresů.
Tuto pozemně hokejovou událost podzimu si nenechali ujít ani sportovní reportéři České Televize, kteří vše natáčeli a dělali rozhovory s účastníky turnaje. Budeme se tedy těšit na premiéru dalšího dílu seriálu Hokej na zemi na ČT sport z našeho domácího prostředí.
Vyvrcholením celého turnaje pak bylo vyhlášení, při kterém hráčům gratuloval a předal medaile předseda českého svazu pozemního hokeje, Gino Schilders. Všichni hráči, a bylo celkem sto, Ginovi a všem přihlížejícím potvrdili svým burácivým ANO, že je hokej opravdu baví! Na vedlejším fotbalovém hřišti se jistě hráči, pořadatelé i diváci narychlo ujišťovali, že na fotbal omylem nedorazil obávaný sparťanský kotel. Tak hlasité to bylo.

Fotky z turnaje jsou na rajčeti mnichovického hokeje (odkaz).

Mnichovický dres si na tomto turnaji oblékli hráči 3 týmů.

Naši Jaguáři nastoupili pod vedením Terezy Poslušné ve složení Honzík Šubrt, Michal Cileček, Adélka Malinová a Marik Blažek. Posledně jmenovaný Marik zaskakoval za chybějící opory Jaguárů - Báru Fišerovou, Mikuláše Krajíčka a zejména Jakuba Šulce, který se na turnaj hrozně moc těšil, ale na poslední chvíli ho skolila nemoc. Kubo, brzy se uzdrav a myslíme na tebe!

Trenéři Jakub Šubrt a Michal Jirsík měli svůj tým Pum téměř kompletní. Verča Sádlová, Vašek Dvořák Michal Jirsík, Šimon Málek, Dominik Malina a od Gepardů vypůjčený Ondra Hora.

Gapardi nastoupili v kompletní a nejsilnější možné sestavě - Tonda Volek, Filip Meller, Adam Šubrt, Terka Filipovská, Gábinka Poslušná a Matouš Bára. Trenérky Martina Babická a Šárka Scheinerová tak měly možnost zkoušet všechny možné herní a taktické variace.

Přesto, že se naše družstva v nadstavbové části turnaje nehrála mezi těmi nejlepšími, z herního projevu našich borců bylo jasné, že jsme na správné cestě „týmové souhry“. Stačí nám pár krůčků. Tu a tam dát do přihrávky trochu více síly, v osobním souboji o míček udělat krok o něco rychleji, a při hře mezi s sebou o trošičku více komunikovat. A pak to půjde samo!

Díky patří všem, kteří nachystali a přinesli dobroty na společný mnichovicko-švédský stůl pro všechny hráče. Myslím si, že nic nezbylo a hráči „měly boule až za ušima“. Trenérka Martina pořídila krásné fotky a za vyprání dresů díky Monice Malinové.

Nevím, jak jste to prožili vy, ale v Mnichovicích jsme si s dětmi zkrátka užili jedno krásné společné sportovní odpoledne!