Warning: file_put_contents(/var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/modules.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/hokej.mnichovice.cz/templates/junior_hokej_mnichovice_2015_11/library/Artx/Page.php on line 18
Benjamínci představili v Hostivaři nový bojový pokřik!

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Naši partneři

Mnichovice-nove
HOSS


DEcathlon
Bonavita-logoperi
gefco
oresi
Tonino Lamborghini espresso logo ern

Činnost mládeže oddílu je podporována dotací z MŠMT.
logo msmt

 

 TOPlist

 

 

Benjamínci představili v Hostivaři nový bojový pokřik!

IMG 1813 1

V neděli, 23. září 2018, se konal turnaj Benjamínků U8 v Hostivaři. Díky široké základně jsme jako jediní postavili do turnaje tři týmy. Hráčské obsazení našich týmů - Gepardi, Pumy a Jaguáři - zůstalo stejné, jako při trénincích, pouze Bětku jsme z taktických důvodů (aby nekecala s Verčou :-)) přesunuli do Jaguárů. Tento tah se ukázal jako správný, protože obě patřily k oporám svých týmů.
V týmu Gepardů jsme pak na turnaji slyšeli burácet nový bojový pokřik, se kterým přišel Matouš, a na odvaze hráčů v zápasech to bylo hned znát! "Mni-cho-vi-ce, bo-jo-vníci, bo-jo-vnice, dá-me gó-lů, co nej-více!"

Fotky z turnaje najdete na rajčeti mnichovického hokeje, odkaz pro otevření je zde.

 

A jak viděli výkony jednotlivých týmů trenéři?

IMG 1857 1Na tým Gepardů jsme se ptali obou trenérek, Šárky a Martiny.
Šárka:"Do dnešního turnaje se Gepardi, ve složení, Maty, Adam, Tonda, Terezka a Gábi, vrhli s velkým nasazením a natěšení na hru, které jim vydrželo prvních pár utkání, která byla zakončena výhrou. Ve chvíli, kdy narazili na silnějšího soupeře v podání Pragovky, se chuť do boje na chvíli vytratila. Nicméně již do dalšího utkání nastoupili opět plni nadšení. Chtěla bych pochválit všechny členy týmu za jejich bojovnost. " 

Martina: "Tým byl nabitý dobrou náladou a energií, která se v prvním zápase poměrně vyčerpala. Poté přišlo pár zápasů, které spíše připomínaly turnaj, kdo více naběhá kilometrů bez balonku, kde jasně vedl náš tým Gepardů. Po krátké poradě, kde jsme se shodli, že nás hokej baví a chceme ho hrát hlavně pro radost, jsme si vyčistili hlavy a šli se rozptýlit hrou funkey hockey. Poté jsme šli na poslední zápasy. A šlo to, zase jsme se chytli a hráli to, co umíme. Moje poklona patří všem hráčům a hráčkám, že turnaj zahráli s úsměvem na tváři, i přes nepřízeň počasí.
IMG 1845 1

Tým Pumy vedený Jakubem byl pouze o čtyřech hráčích: Marik, Venda, Verča a Šimon. Jakub hodnotil svůj tým takto:
"Naše první utkání bylo až ve "čtvrtém kole" proti Hokejkám ze Slávie, které ale již byly rozehrané ze druhého kola s našimi Gepardy. Začátek byl klasicky mnichovicky vlažný a celkem jednoznačně jsme jim podlehli. Naše výkony šly ale zápas od zápasu nahoru, takže již druhý zápas proti Hostivaři B jsme zvládli skvěle. Navíc Verča, která hrála většinou v útoku, pochopila, že je nutné soupeřovi rozehrávky okamžitě napadat. Mnohokrát míček soupeři míček odebrala a skórovala. Bylo vidět, jak ji to dnes baví! V obraně hráli stabilně Venda a Marik, kteří jak skvěle bránili, tak se vrhali do útoku. Oba mají na svém kontě mnoho gólů. Oba ale musí zapracovat na střelbě z blízka do prázdné brány! Šimon, čtvrtý mušketýr, chodí na hokej relativně krátkou dobu, vynahrazuje méně zkušeností velkou snahou. Mnohokrát se mu podařilo sebrat míček soupeři a dostat se do šance. Musíme hodně trénovat s hokejkou, aby získal jistotu."

IMG 1870 1Tým Jaguárů pod vedením trenérky Terezy měl nejméně zkušené hráče, nicméně na chuti do hry a na bojovnosti to vůbec nebylo znát. A jak jsi viděla výkon svých svěřenců ty, Terezo?
"Bětka, Adélka, Jakub, Honza i Michal, ti všichni potvrdili zlepšující se výkonnost. Jakub a Honza lítali po hřišti jak motorové myši a když svoji hru do budoucna opentlí nějakou chytrou přihrávkou, dočkáme se i divácky atraktivního hokeje. Adélka a Bětka, která se rovněž na turnaji zapsala do střeleckých statistik, odvedly ve prospěch týmu velmi dobrou práci. V přípravě zapracujeme na rychlosti a na důrazu. Pro Michala to byl první turnaj, v zápasech především sbíral zkušenosti, ale když mu vydrží zápal, všechno na trénincích doženeme."

Počasí se celkem vydařilo, mrholilo cestou do Hostivaře a trochu také na poslední zápasy dne. Jinak bylo pod mrakem a 14 stupňů, takže teplé spodní prádlo pod dres se docela šiklo. Mnichovice se v Hostivaři neztratili a mnoho hráčů si v hlavě spojilo další dílky puzzle do obrázku pozemního hokeje. Musíme trénovat rychlou rozehrávku a napadání soupeře před jeho brankou, což se několikrát osvědčilo a díky tomu jsme skórovali. Gepardi již také dobře chápou význam přihrávek a jejich hra je do budoucna více než slibná. Pumy se vůbec neztratily a zjednaly si respekt soupeřů. Jaguáři mají mladý tým a skvělou trenérku, takže již brzy budou na hřišti stejným postrachem, jak mají stejnojmenné šelmy v divoké přírodě. 
Poděkování patří všem rodičům, kteří své děti na turnaj doprovodili a v turnajových zápasech je hlasitě povzbuzovali. Zvláštní poděkování pak patří Evě Kořínkové za vyprání dresů. Na turnaj také přijela Karolína Kříženecká, která prodávala hokejky a další vybavení. Takže pár našich hráčů má ode dneška nové hokejky, bagy nebo rukavičky a nutno říci, že dnes opravdu zaslouženě.